EN|RU|UK
Блоги Василь Вовк
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1529  0

Богиня Феміда? Ні! Майбутній заступник Секретаря РНБОУ.

Так сталося, що бачив у прямому ефірі епізод із засідання Верховної Ради України щодо надання згоди на призначення Генеральним прокурором України Ірини Венедіктової.

Ой, як складно буде їй стати ефективним очільником цього визначального у правовій системі держави органу! Й ось чому.

Які результати в роботі має пані Ірина?

Значимо позитивних для країни – не знайшов. Але знаю достеменно, що вона вже у цьому році незаконно призначила на посади двох заступників директора ДБР (партнерів-харків'ян) на підставі нібито проведеного (сфальшованого) конкурсу, якого за фактом не було взагалі. Кваліфікація цим діям обов’язково ще буде надана – надто вже багато ознак корупційних правопорушень там виглядає навіть на поверхні.

А як виконувачка обов’язків директора ДБР пані Ірина спромоглася лише на гірше. Глибше занурила Президента України із непритаманним для цієї посади визначенням «потерпілий» у справу «Звіробій-Федина», намагаючись видати цю роботу як корисну для нього.

Та ще через позаслужбові зв’язки організувала рішення суду про примусовий привід Петра Порошенка на допит в якості свідка, намагаючись видати цей факт як майже притягнення його до кримінальної відповідальності із загрозою арешту.

В обох випадках медійну перемогу святкували прихильники П.Порошенка та його політичної сили. Й головне, що судові перспективи у зазначених справах – нульові. Тому тут не скажеш: програли бій, але виграємо війну!

Далі також будуть неприємні для неї речі, у зв’язку із чим мені не зовсім зручно перед жінкою, але мова йде про важливі процеси для долі України.

Уважно слухав виступ пані Ірини й відповіді на питання народних депутатів. На жаль, не почув чіткої юридичної термінології, конкретних правових кваліфікацій, тільки загальні лозунги про права людини, незалежність прокурорів, законні рішення у кримінальних справах, а розмовна мова - з великою кількістю русизмів. ЇЇ плутана відповідь щодо долі справ Майдану не може не викликати тривоги у патріотів України.

Для мене є очевидним, що вона не розуміє суть роботи органів прокуратури та не має на сьогодні комплексу заходів для успішного входу в посаду.

Не сумніваюсь лишень у тому, що її друзі-заступники із ДБР перекочують в Офіс Генерального прокурора найближчим часом.

Що далі? Чомусь здається, що вже цієї осені Ірина Венедіктова може зайняти посаду заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх