EN|RU|UK
Блоги Антоніна Кумка
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2019  34

Що таке сильна держава?

Це коли громадяни не відчувають її тиску та втручання щоденно. Державні послуги надаються швидко та легко. Питання ліцензування та ін. вирішуються без договорняків. Бізнеси відкриваються за мить і конкуренція не залежить від розміру "даху" чи знайомства у органах. Коли більшість не працюють в темну, а сплачують податки, і принаймні 2/3 від цієї суми не крадуть.

Це коли під час кризової для усієї країни ситуації, де кожному громадянину потрібна справжня підтримка держави, національний фінансовий резерв, який наповнюється з частини податків та ін., забезпечує виплату заробітньої плати усім легально зареєстрованим працівникам, які змушені перебувати на карантині. Коли місцеві держслужбовці не приховують статистику і не шукають б/в апарати, тому що в лікарнях нічого немає.

Слухаю Зеленського на ICTV.
Йому абсолютно нічого сказати.
Він говорить ні про що.
Тому що держава, яку він очолює не може забезпечити своїх громадян нічим: ні масками, ні тестами, ні гарантією кредитів чи оренди житла, ні гідними соціальними виплатами тим, чиє підприємство тимчасово зачинилося.

Він проводить нараду з великими бізнесами (читай олігархами) в руках яких уся країна і вони не поспішають розкошелюватися. Кілька тисяч масок, кілька апаратів у реанімації...

Як же це все жалюгідно.
І це не сьогодні сталося.
Ця система будувалася роками.
І у такий час, як зараз, вона вибиває просто у нок аут.
І нагадує наскільки терміново потрібні справжні, рішучі, радикальні зміни.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх