EN|RU|UK
Блоги Вікторія Вдовиченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  6564  4

Досвід Італії в умовах карантину

Допоки в Україні роздумують над посиленням заходів щодо коронавірусу, треба задуматися і над соціальними виплатами від держави. І ось - досвід Італії від "декрету Конте".

🖍Тим батькам, що працюють в приватному секторі, дозволяється йти в оплачувану відпустку та, якщо дитині до 12 років, отримувати до 50% надбавки. Якщо дитині від 12 до 16 років – просто не буде надбавки. Віковий ліміт не застосовується у випадку виплат батькам для дітей-інвалідів.

📝Але найцікавіше – це те, що батькам пропонується спеціальний "ваучер 600 євро", для компенсації послуг няні. Тобто, батьки мають право найняти няню і держава це компенсує. Проблема, звісно в тому, щоб таких нянь знайти. Але, як варіант.

🔍Іще одна подія сьогодні – зустрічі міністрів фінансів єврогрупи. Вперше Брюссель став е-Брюсселем, де у форматі відео-конференції мають погодити план дій для спасіння економіки не тільки єврозони, але й ЄС. На прохання Італії, відбудеться іще й зустріч у форматі G7.

🧮Дебати щодо правил ЄС, ще одне важливе питання стосуватиметься фіскальних стимулів, які уряди мають спільно приймати для підтримки власних економік.
На даний момент не так багато країн вже виділили максимум сум для подолання наслідків впливу коронавірусу на сектор реальної економіки. Окрім Італії один із найбільших пакетів фінансової підтримки готує Франція, розмір якої коливається від 30 до 40 млрд євро. ✂️❓Отож, сьогодні ввечері ми дізнаємося скільки Європа буде готова покласти на стіл для порятунку власних економік.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх