EN|RU|UK
Блоги Геннадій Друзенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  6292  12

Застарілий МЗСівський ДРУГ

Прочитав, що Міністр закордонних справ України закликав усіх українців, які не встигають повернутися на батьківщину до 16 березня, зареєструватися в системі ДРУГ: https://friend.mfa.gov.ua/. Оскільки, на відміну від тестів на коронавірус в аптеках, реєстрація безкоштовна, вирішив потестити ДРУГа.

Будете сміятись, але усі мої спроби записати в реєстраційну форму мій американський телефон, зазнали фіаско. У drop box телефонних кодів країн, США просто ВІДСУТНІ. Врешті-решт я знайшов код +1, закріплений за (тільки не смійтесь) Співдружністю Багамських островів. Напевно так тепер називають в МЗС нашого головного стратегічного партнера, оскільки міжнародний телефонний код справжніх Багам +1242.

Коли ж я таки зареєструвався у ДРУГа і повідомив йому, що я тимчасово проживаю на території США, він став попереджати мене не про коронавірус, а застерігати, щоби я не їхав на південно-східне узбережжя США, бо до нього, мовляв, наближається ураган Флоренс.

Виявилось, інформація про ураган застаріла рівно на 1,5 роки. Флоренс атакував Вірджинію, Південну та Північну Кароліни у вересні 2018-го. З такою оперативністю українців евакуюватимуть додому десь у вересні 2021-го.

Зверніть увагу, що ДРУГа зробили не похапцем під час пандемії. Його за бюджетні гроші замовила і придбала "найбільш патріотична влада" кілька років тому у відносно спокійний час. Конкретна особа підписала акт виконаних робіт. Від того часу ніхто не дав собі раду потестувати систему, аби виявити і виправити очевидні "баги", які впадають в око вже при спробі реєстрації. Приблизна так само, як ДРУГ, готова до пандемії уся заіржавіла державна машина України.

Тому, дорогі мої українці, давайте собі раду самі. Аби держава не рятувала вас від позаминулорічного гурагану замість цьогорічної пандемії. Не панікуйте, дотримуйтесь базових правил гігієни і сподівайтесь на себе, своїх рідних та друзів (з маленької літери).

Не такий страшний москаль, як його малюють

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх