EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  791  0

Українські лікарі провели унікальну операцію.

Вперше в Україні фахівці Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова провели трансплантацію нирки пацієнтці, що живе із донорським серцем!

Ксения Щиголь отримала свій ще один шанс на життя завдяки своєму тату-донору, який не вагаючись віддав свою нирку. Ну а завдяки високопрофесійній команді лікарів Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова було зроблено надскладну та дуже ризиковану операцію по пересадці нирки.

Команда медиків складалася більш ніж з 15 професіоналів, серед них Владислав Закордонець, Рубен Заграбян, Віктор Торак, Олексій Вороняк, Олександр Закрутько, Віра Машкова, всі ці люди в білих халатах без піару та самореклами, злагоджено одною командою врятували життя пацієнтці і довели українській владі, що наші лікарі є професіоналами нарівні із своїми закордонними колегами і навіть кращі за них !!!
Також величезна подяка керівництву Iнституту Шалімова, Олександру Усенко та Руслану Cалютіну, за цілодобовий зв’язок та підтримку!!
Окремо дякуємо всім українцям , хто матеріально та морально підтримував Ксенію, вона дійсно того варта, її жага до життя варта бути внесеною в українську історію!!!

Ксенія Щиголь, голова Миколаївської філії Національного руху за трансплантацію, українка з індійським серцем та татовою ниркою, передає всім вітання, також приносить свої вибачення журналістам, що поки не готова до інтерв’ю, але через тиждень обов’язково вийде на прес-конференцію!!!

#трансплантація_рятує
#трапсплантація_даруєКомментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх