EN|RU|UK
Блоги Мирослав Гай
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2144  12

Відбулася державна зрада

З юридичного боку, згідно міжнародного права, мінські домовленості, а, відповідно, і протоколи, вважаються нікчемними, як ті, що підписувались під тиском.

Тому, вони нам були вигідні для зупинення гарячої фази та вигравання часу. Цим свого часу і скористався п'ятий президент.

Крім того, мінські угоди не були ратифіковані парламентом, а закон по оккупованим територіям мав запобіжник у вигляді примітки, що він вступить в силу тільки після виведення військ РФ.

Проте, досвідчений дипломат Порошенко спромігся об'єднати світову спільноту і змусив ввести додаткові санкції проти РФ, що базувалися саме на мінських домовленостях.

А Зеленський їх використовує для капітуляції та створення спільного з злочинцями органу, який впливатиме на політику країни, а українці та вбивці будуть сидіти не з різних боків переговорного столу, а з одного боку.

Крім того, росія тепер не вважатиметься стороною війни, а російська теза яка вилітає із слиною з рота Сивохи про "внутрішній конфлікт" набуває прямого доказу.

Це капітуляція на російських умовах.

Тепер, щоб узаконити всю цю зраду, має бути задіяний Парламент і тут ми мусимо зробити все можливе, щоб зупинити злочин проти України.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх