EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  949  0

А какая разніца?

На фронті ескалація. Півсотні поранених і вбитих захисників з початку березня. Нардепи України Медведчук, Рабинович та Кузмін – в Москві. Президент Зеленський – повний мовчок. Ех, усвідомлював би він себе верховним головнокомандуючим, а не дезертиром, легко припинив би цю ганебну практику ОПЗЖ – шастать туди. Це дуже легко зробити. Як? А так: замість запобіжного заходу по Федині, суд вчора міг би розглянути запобіжний захід по Ренату Кузміну.

Адже, покладемо руку на серце і визнаємо, ніякої незалежності ДБР чи Печерського суду у нас немає. Зеленський легко скеровує кримінальне переслідування лише керуючись особистими забаганками. Адже, як інакше пояснити «неадекватну» кримінальну справу проти Федини та Звіробій, і відсутність арешту Кузміна, який вже багато років з «підозрою»?

Так, на Кузміна є готова кримінальна справа. Будучи заступником генпрокурора в часи Януковича, він шахрайським чином став власником шикарного маєтку на тисячу кв.м. на території державної «Пущі Водиці». Це злочин один в один, як справа «Межигір’я» у Януковича.

Справа, повторюся, розслідувана. Кузмін був оголошений в міжнародний розшук, переховувався за кордоном. У випадку його затримки та екстрадиції, суд би невідкладно обрав йому мірою запобіжного заходу – арешт.

Однак, за рішенням суду (займався Портнов) Кузмін був зареєстрований кандидатом в депутати від ОПЗЖ. Кузміна покривав Коломойський. Мабуть, тому він не був затриманий під час повернення в Україну. Далі його захищала депутатська недоторканість. Щоправда, генпрокурор Рябошапка мусив подати подання у ВР про її зняття і дозвіл на арешт, але не подав.

А зараз? Чому він до сих пір на волі, якщо недоторканість знята? Чому він на волі та шастає в Москву?

При чому, у Кузміна «маєток» - це не єдина справа… Я не буду пригадувати йому Юлю, краще я пригадаю Гіві Немсадзе. Це кат з кривавих дев’яностих Донбасу. Це він завалював трупами штольні на околицях Пролетарського району Донецька. Тільки доведених вбивств кілька десятків, знайдених решток – більше півсотні. Так от, в часи Януковича саме прокурор Кузмін опікувався, щоб зняти з Гіві усі-усі звинувачення. І зробив це!!! Це особисто він в статусі прокурора повідомив суд, що під час розслідування справи була зроблена помилка, що зібрані слідством докази стосуються не Гіві, а його старшого брата Гурама. А Гурам дуже «зручно» для Гіві помер… Таким чином, з кривавого ката були зняті всі звинувачення...

А тепер зробіть висновки. Ось перед вами – Софія Федина і ось перед вами – Ренат Кузмін. Чому Зеленський переслідує Федину і не переслідує Кузміна? Тому, що: а какая разніца? Ні, різниця якраз є. І якщо брати за критерій злочин, то логічно, щоб Зеленський навпаки кримінально переслідував Кузміна, а не Федину…

Виходить, критерій інший. Виходить, що Зеленський переслідує Федину, бо вона є депутатом «Європейської солідарності» та їздить до українських військових на фронт, і не переслідує Кузміна, який є депутатом Медведчука і їздить до Путіна...

А в чому логіка? А логіка Зеленського полягає в тому, що він вирішив, що йому вигідно плекати медведчуківську опозицію і знищити опозицію націонал-демократичну. Мовляв, на фоні партії кума Путіна він та його «слуги» завжди будуть виглядати привабливо та навіть патріотично, і це його єдиний шанс втримати владу. Але воно дурне не розуміє, що з таким креном в бік Росії він не втримає державу. А може не дурне? А може йому просто «а какая разніца»?

Р. S. А може Зеленський навіть маєток в Пущі-Водиці Кузміну повернув? Журналісти –перевірте. Поки в мене хвора нога, я не можу. Перевірити не важко – він найближчий до паркану. А це мої фото 2013 року.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх