EN|RU|UK
Блоги Микола Колесник
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  5387  28

Ви з ким?

Володимир Зеленський, Сергій Сивохо, Максим Ткаченко, Давід Арахамія, Андрій Єрмак, і ще декілька я фіг знаю хто, припиніть, просто припиніть пхати невпихуєме. В того НАТО нема, бо, бля, внутрішній конфлікт, і йому похуй що в серпні 2014 крили наших артою з території РФ, просто росіяни наших палили, в полон росіян брали, Пєтька повернув, в іншого є надія що квазі адміністрації будуть дивними представниками влади, після порушення присяги держслужбовця, така електоральна хуйня, інший на з’їзді несе пургу про партійні ячейки СН в підвалах ДНР, мені рідні полонених телефон обірвали, бо просто побили заручників з обшуком - "хто з тими підозрами на зв’язку?",

Як можна дивитися на робочій групі мамі полоненого, де є відео та фото докази що він попав в полон росіянам і казати про єбучий громадянський конфлікт і обмеження НАТО? Як так можна? Ще про воду до Криму, кап, кап, кап. Як в одній групі по попередній змові можна мати полярні думки? Як можна забутому батальйону Кривбас, якому винна Україна за подвиг, за пожертву кожен п’ятий залишився на війні, це бачити, бачити з двох котлів, Пєті вистачило, нафіга ви експеременти ставите? Ви з ким?

Фото на Криворізькому кладовище одразу після "планового виходу" з Дебальцево, і з річниці створення батальйону. Сука, у батальйона два котла, а його розформували за правду, по нагороджували підорасів і не сплатили за знищені таки та БМП росіян.

Скоро відкриття Іловайського памятника в Кривому Розі, чекаємо, поспілкуємося, місто президента.

PS Була ще купа топів що розповідала про чорні мішки з тілами з під Іловайська, але вони поступово якось зникли, тихенько так, нічого, ми не зникли.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх