EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  5637  0

Погоновірус

Короновірус короновірусом, а я повертаюся до вірусів у погонах - погоновірусів - якими інфіковано набагато більше людей і які є набагато більш небезпечними, ніж цивільні. 

Нещодавно ми говорили з вами про заступника начальника слідчого главку Нацполіції Шевцова, якому служба в органах дозволила досягти небачених горизонтів благополуччя і геть запаморочила свідомість, логічним результатом чого стала переоцінка власних сил і абсолютно тваринний наїзд на народного депутата Устинову. 

Скандал з депутаткою вдався взнаки, кураж Шевцова не зрозуміло його керівництво, тому після цього він сховав свою ФБ-сторінку, тишком, по-щурячому зачистив її від дописів і повернувся до того, з чого починав - з розмазування лайна по зливних бачках і намагань сховатися від опонентів за спиною міністра Авакова. 

Саме тому він спекулює на темі ворожнечі між Центром протидії корупції, в якому працювала Устинова до депутатства, та Аваковим. Мовляв, журналісти, активісти та депутати, пов’язані з ЦПК, атакуючи його, атакують персонально Авакова, а сам Шевцов - лише скромна випадкова жертва цього великого політичного протистояння.

Насправді це не ЦПК, не Устинова і не Бигус підставляють Авакова та НПУ. Це робить сам Шевцов, який прив’язує свою персону до них. І він має рацію, адже оперативна реакція голови поліції або міністра внутрішніх справ на його вихиляси могла б поставити крапку в цій історії, але реакції немає, тому весь негатив, пов’язаний із Шевцовим, логічно і справедливо екстраполюється на очільників НПУ та МВС. Виходить, що вони або закривають очі, або свідомо потурають Шевцову.

Втім, це не знімає озвучених журналістами питань до фігуранта. Звідки 500 кв м в центрі Києва? Як її подарували, за яких обставин? Чому саме та нерухомість, про незаконне заволодіння якою розслідується провадження управлінням Шевцова і яка є речовим доказом у провадженні? Якщо ти чистий, чому було не дати коментар журналістам БігусІнфо, які приїжджали до тебе і залишили контакти? Чому не дати пояснення в ході розгляду депутатського запиту? Коротко кажучи, Шевцов зашився на повну і лише бездіяльність МВС та антикорупційних органів дозволяє йому триматися на плаву. Заберіть у нього погони і він піде на дно.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх