EN|RU|UK
Блоги Андрій Білецький
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  700  0

Країна на «карантині». Кому маску б знайти, а кому б землю продати

Сьогодні в Києві було введено карантин. Ну, як «карантин». Ходитиме громадський транспорт, працюватимуть усі заклади та державні установи (окрім шкіл, що «сезонно» закрили, як кожного року). Щодня в Україну прилітають рейси з Італії, де станом на сьогодні коронавірусом заражені більше 10 тисяч і загинула 631 людина. В абсолютній більшості аптек немає медичних масок і роздавати їх ніхто не збирається. В Чернівцях, де є заражений вірусом, досі немає звичайних, в біса, тестів! Обіцяли завезти 12-го, відклали на 17-те. Тобто, скільки людей могли підхопити вірус за цей час, дізнаємося за тиждень.

Для порівняння: згадайте Китай, де в інфікованих районах закривалися усі виробництва, магазини, а на вулицях була комендантська година. Подивіться, як виглядає карантин в Італії.

В Україні єдиний «захід безпеки» для боротьби з коронавірусом, на який спромоглася влада – заборона масових заходів. Двум сотням людей в одному місці збиратися заборонили, а Рада, в якій годинам сидять сотні людей, працюватиме далі. Причина одна і дуже очевидна. Зеленському негайно потрібно розпродавати українську землю, а єдине, що заважає – позиція українців і вулиця. На фоні призначення чергового «генерала миру» Міністром оборони щоденні втрати на фронті – за це є величезна загроза знову отримати по шапці від ветеранів. Особливо, вимолюючи чергову Нормандську зустріч із Путіним.

Корпоративний клоун вирішив усіх перехитрити. Під шум коронавірусу накласти заборону на мітинги, протиснути розпродаж землі у ВР і ще, можливо, домовитися про щось на умовах Путіна в Нормандії. Єдина задача «карантину Зеленського» – спробувати без протестів здати країну. Порошенко заздрісно курить у кутку – йому б коронавірус у 2019-му. Тоді довелося вводити військовий стан, який чомусь був не потрібен у часи Дебальцевського котла.

В Києві «карантин». Маски, тести і реальні заходи безпеки? На це блазням чхати, як і на українців із можливими епідеміями. Єдине, що потрібно Зеленському – виконати умови західних спонсорів і східних «друзів». Байдуже якою ціною. Хоча б штучними «заходами» під прикриттям боротьби з епідемією, від якої загинули тисячі людей і яка реально загрожує твоїй країні.

В найближчі тижні ми маємо бути максимально готовими об'єднуватися і протистояти здачі країни.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх