EN|RU|UK
Блоги Тарас Сириця
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  919  0

Апологія Міністра Кабінету Міністрів

На минулому тижні на Цензорі з’явився матеріал присвячений винятковій принциповості та послідовності у поглядах новопризначеного міністра Кабінету міністрів О. Немчинова. Оскільки знаю цього типа особисто і бачив його в «роботі», то хотілося б написати декілька слів на його захист перед його новими хазяями (оскільки бідоласі навіть довелося вибачення просити за свою принципову позицію і відрікатися від хазяїв попередніх) і, так би мовити, дати найпозитивніші відгуки та характеристики щодо нього для цих його нових хазяїв.

Останніх відразу хочу запевнити: навіть і не сумнівайтеся у його цілковитій відданості. Все, що він говорив при старому хазяїнові, не має ніякого значення, якщо є хазяїн новий.  І, до речі, якщо провести паралелі з «братами нашими меншими», то надійнішого собаки ви не знайдете – він надзвичайно відданий хазяїну. Він без хазяїна просто жити не може, оскільки не має ані власних переконань, ані власної позиції. Втім має природні нахили (про них згодом). Любить ласку (у вигляді значного фінансового заохочення або просто доброго слова) і страшенно ображається (може таємно напаскудити у найнесподіваніший момент), коли йому дати копняка.  Але останнє звісно хазяїв не стосується – злобу він плекає лише щодо сторонніх, що характеризує його з цілковито позитивної сторони.

Тому такий тип нині надійний і корисний. Хоча звісно не позбавлений своїх природних нахилів. Які втім лише дають підтвердження, що цей тип опинився на нинішньому місці цілком справедливо і заслужено. Наприклад, всі по різному оцінювали й оцінюють діяльність «Азова». Наш герой ще у  2016 році мав своє тверде переконання, яке мабуть цілком випадково співпало з офіційним кремлівським, що «Азов» - це неонацисти. Ось посилання та скрін: https://oleh-nemchinov.livejournal.com/506664.html

Цей діяч у своєму дописі (наводиться в згаданому матеріалі на Цензорі https://censor.net.ua/photo_news/3179660/rezident_goloborodko_slugakremlya_kritikovavshiyi_zelenskogo_ministr_nemchinov_poblagodaril_prezidenta) подякував «Президенту за те, що для нього професіоналізм, проукраїнська позиція та викорінення корупції у владі є пріоритетом над тим, як ти голосував у 2019 році!». Ось так!

І тут нам, як чесним апологетам, не чесно було б оминути й деякі проблемні моменти цілком позитивного, з якого б боку не подивився, персонажа. Хоча, повторюю, проблемні  моменти жодним чином не завдадуть клопоту хазяїну.

Почнемо з кінця.

Щодо викорінення корупції у владі, то з власного досвіду, переконався, яка справжня позиція цього персонажа у зазначеному питанні: якщо хазяїн займається корупцією, то слід викорінити тих, хто йому заважає займатися корупцією. Слово хазяїна  - закон. Мабуть він припустився описки, оскільки насправді своєю діяльністю завжди сприяв вкоріненню корупції і корупціонерів у владі.

Професіоналізм. На жаль, серйозною проблемою буде його рівень компетенції:  не пам’ятаю жодної теми, в якій би цей діяч спромігся розібратися. Звичайний стабільний його рівень професіоналізму: «чув дзвін – не знаю, де він». Але щоб вислужитися – готовий порушувати закон. При чому систематично.  

А щодо проукраїнської позиції, то його проукраїнськість подібна до його ж принциповості. Такі типи цілком вважають припустимим у пориві щирого патріотизму і відданості хазяїну щодня своїми ницими справами продавати Батьківщину. А далі лише питання техніки –  обґрунтувати, що це все на користь самій Батьківщині. Головне не забути сфотографуватися у вишиванці та виставити фото.

Отакий собі міцний професійний патріот.

І головне - не ображайтеся на нього, якщо в нього з’явиться новий хазяїн.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх