EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2911  1

Як сховати вкрадене в поліції

Багато з вас, напевно, вже чули історію про те, як заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Шевцов, який наїхав на депутата від “Голосу” Устинову, яка, в свою чергу, зробила депутатський запит за результатами розслідування “БігусІнфо” про походження коштовної нерухомості сім’ї Шевцова. Зокрема, журналісти з’ясували, що якісь натхненні доброзичливці “подарували”дружині Шевцова нежитлове приміщення в центрі Києва площею понад 500 квадратів. Це приміщення перебувало під арештом у справі “чорних реєстраторів”, яку, за дивним збігом обставин, розслідувало слідче управління Шевцова. Логічно, що злочинці вирішили сховати майно там, де поліція точно його не шукатиме, а саме - у поліцейського. Це короткий синонспис злочину. 

Ситуація набуває розголосу, депутат Устинова збирає понад 50 депутатських підписів під запитом Авакову з вимогою провести перевірку інформації журналістського розслідування. До речі, іноді Шевцов представляє Нацполіцію в парламенті і вносить пропозиції щодо вдосконалення законодавства, це дуже смішний факт.

У відповідь Шевцов, який, судячи з стилістики, наблатикався манері спілкування з іншими у колективного Бужанського, на своїй фейсбук-сторінці називає Устинову вівцею, мавпою та іншими дивними словами. Це, звичайно, бачити неприємно, але за поведінку йому вже насипали так, що він видалив сторінку. Мене ж більше цікавить відверта брехня, яку він оприлюднив. Шевцов і для мене - людина не чужа, в першому коментарі ви знайдете посилання на мій відеоблог, присвячений його напрочуд динамічному благоденству. 

Де ж збрехав Шевцов? 

Він пише у фейсбуці, що приміщення йому не належить, мовляв, журналісти тупі. Але цього ніхто не стверджував, позаяк подароване приміщення належить його дружині і це зазначено в декларації Шевцова. Але потрібно розуміти, що на момент отримання “подарунку” Шевцови вже були в шлюбі, і це значить, що майно належить їм обом; 

Шевцов чіпляється до фактологічної помилки розслідування Бігуса про те, що приміщення знаходиться на першому поверсі будинку, де розташоване Touch Café. Насправді подароване приміщення розташоване на іншому поверсі, але як це змінює суть питання про походження цього майна? 

Ця ситуація - типова історія про злодія і шапку, але палає у Шевцова не лише вона. Судячи по його істериці, розслідування  влучило в точку. І це ж не перший зашквар Шевцова, ми пам’ятаємо історію з блокуванням сайтів, доволі мутний бізнес його дружини та ін. 

А тепер головне питання. Чи закриє керівництво НПУ та МВС очі на цю історію з Шевцовим, як закривало на попередні? Чи все ж таки дасть відповідь, хто, за яких умов подарував дружині Шевцова крадену нерухомість і яке відношення до цього подарунку має сам Шевцов. Адже він не міг не знати, що це приміщення є об’єктом злочину, оскільки слідче управління НПУ на той момент вже розслідувало кримінальне провадження за фактом злому реєстру. І не просто об’єктом, це приміщення - речовий доказ у справі. Речовий доказ, який раптом став власністю дружини слідчого. Які ще факти потрібні? 

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх