EN|RU|UK
Блоги Василь Вовк
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  727  0

МАТИ ПРАВОВУ СМІЛИВІСТЬ І ЮРИДИЧНУ ВОЛЮ. БЕЗ ЦЬОГО НІЯК!

Після галасливих відставок Прем’єр-міністра та Генерального прокурора, які чомусь називали гучними, але буквально за кілька годин за них майже всі забули, настала пора чергової «жертви» - директора Національного антикорупційного бюро України.

Враховуючи недавні (як мінімум незрозумілі) ротації в Державному бюро розслідувань та  перипетії навколо «вибору» наступних керівників Прокуратури знову ж таки або із політичного середовища, або пропозицій олігархічно-політичних груп, звільнення керівників НАБУ взагалі мало чіпляє людей – вони розуміють, що заміна буде "рівноцінною", тобто надій на обіцяне усіма й завжди покращення обмаль.

По порядку.

Перше. В офісі Генпрокурора за період осені-зими-весни повний штиль, й якщо відбудуться призначення тих хлопців (а вони дійсно гарні люди й юристи), про яких говорять, підняти велику хвилю, а тим паче здійняти бюро вони не зможуть.

Друге. Тактика і стратегія ДБР на майбутнє, проявлені на початку цього року, зрозумілі. Постійні й безперервні допити п’ятого Президента в якості свідка з натяком на те, що рано чи пізно він чарівним способом перетвориться у підозрюваного. При цьому суспільству нав’язуються страшилки з його насильницьким приводом у кайданках на слідчі дії й про багаточасові перехресні допити… Та ще двох жінок постійно підозрювати... й піатити їх на шкоду Президенту України, якого на весь світ оголосили потерпілим.

Третє. НАБУ – орган, який уже (5 років пройшло) підтвердив свою повну неспроможність виконувати завдання, які стояли й продовжують непорушно стояти перед ним. На жаль (хай вибачають західні партнери та детективи, які дійсно працювали на результат), про цю структуру потрібно на деякий час забути, вилучивши звідти матеріали, які є значимими доказами злочинів високопосадовців.

Четверте. СБУ, яка має групи дуже кваліфікованих співробітників у різних підрозділах, й відповідний оперативно-слідчий потенціал, об’єктивно може очолити боротьбу з корупційною злочинністю… Але для цього потрібен об’єднуючий фактор…

Готовий морально, фізично, професіонально, маючи правову сміливість і юридичну волю, включитись в системну й активну роботу в сфері кримінальної юстиції на захист Держави й для посильної підтримки Президента України в його прагненнях «весняних посадок» та за кілька місяців показати можливість реальної продуктивності правоохоронної діяльності.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх