EN|RU|UK
Блоги Богдан Яременко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1181  10

Про що домовились Ердоган і Путін

Це якщо ще комусь цікава зовнішня політика.

Зустріч Путіна з Ердоганом і досягнуті в ході домовленості важливі хіба що з точки зору демонстрації бажання обох сторін домовлятися.

А якщо зовсім без дипломатії - Туреччина і Росія просто продемонстрували, що не хочуть зараз двостороннього збройного конфлікту.

Тактично Росія в якійсь мірі переграла Туреччину. Зрештою нічого нового: домовились кілька місяців тому про лінії розмежування, потім не Росія, звичайно, а Сирія порушила домовленості і перейшла в наступ. Просто в цей же час російські літаки забезпечили сирійцям підтримку. Сирійці серйозно просунулись вперед. І тепер Росія допомогла зупинити кровопролиття, домовившись про нові лінії розмежування, відведення військ, спільне патрулювання.

В лапки в попередньому абзаці звичайно ж можна брати будь-яке або усі слова, де йдеться про Росію.

"Домовленості" не зняли жодного серйозного протиріччя. Контрольована турецькими союзниками територія хоч і зменшилась, а сама Туреччина змушена була "погодити" карту, що склалась в результаті останніх боїв, але ні турецькі війська нікуди з території Сирії не подінуться, ні зброя, ні повстанські війська.

Як і з іншої сторони нікуди не подінуться російські літаки та армія Ассада.

Питання лише в тому, хто і коли першим порушить перемир’я, яке в найкращих традиціях розпочнеться в 0-00 завтра?

У військовому плані останні бої достатньо повчальні. Я би готувався до того, що творчо засвоюючи уроки Ідлібу Росія почне більш активно вчитися використовувати безпілотними і способи боротьби з ними. І швидше за все, як завжди останнім часом, усе нове та цікаве опробує на нас на Донбасі.

Безпілотники в Ідлібі завдали сирійцям і іранцям значних втрат і засвідчили свою ефективність. Але змогли лише уповільнити наступ.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх