EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  4519  18

Красиві краватки колаборантів. Як ми віддаємо Крим

Новопризначений голова МЗС УРСР пан Кулеба в інтерв'ю назвав три фактора деокупації Криму. Це поновлення авіасполучення з РФ, обмін послами з РФ та подання води до Криму. Й це був звісно не сарказм, а результат "обговорення в МЗС питання Криму" вже після призначення.

Ну й заяви пана Кулеби про те що Європа це звісно добре, але в Азії наразі б'ється "серце світу" також, як то кажуть, відображають гостроту моменту. Як у свій час казав мені один поважний посадовець ООН напідпитку "оті ваші діти кдбшників, що ходять тут коридорами та шукають на вчорашній день, відрізняються від своїх батьків лише гарними краватками".

Зважаючи на попередні "проривні успіхи" нового міністра у виконанні двох ключових завдань, за якого минулий президент посилав пана Дмитра у Гаагу та Страсбург (референдум про асоціацію з ЄС та санкції проти РФ у ПАРЄ) із цими словами важко не погодитися.

Мені у цьому вимірі хотілося б уточнити у пана Дмитра лише два питання, решта зрозумілі. Кого пан міністр призначить генеральним консулом України в Сімферополі та яка авіакомпанія буде поставлена туди на рейси з Борісполя. Фото пана Поля Бадуена (Paul Baudouin), колеги пана Кулеби у французькому уряді 1940 року, додаю для суто пригортання уваги.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх