EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  939  0

МОЗ: новий міністр - шанс на зміни.

Парламент призначив нового міністра охорони здоров’я. Ним став Ілля Ємець. Знаю цю людину особисто. Але, не дивлячись на те, що я поважаю Іллю Миколайовича, як людину, як до міністра охорони здоров’я у мене вимога одна – життя людини понад усе.

Я сподіваюся, що нарешті буде покладено край хаосу в роботі МОЗ, що програма лікування за кордоном буде закрита, як не потрібна, адже в Україні проводитимуть всі необхідні операції. Українці мають їздити за кордон лише на відпочинок, а не в надії на спасіння життя.

Ілля Миколайович, я не буду вас вітати із посадою. Адже це одне з найпроблемніших міністерств. І на вас – колосальна відповідальність. Національний рух "За трансплантацію" вже неодноразово подавав десятки пропозицій для Міністерство охорони здоров'я України, але всі вони проігноровані. Та ми завжди готові до співпраці. Сподіваюся, що під вашим керівництвом крига скресне.

І найважливіше. Зміни в охороні здоровя у нас будуть можливими:

- якщо у нового міністра буде команда ефективних менеджерів для реалізації справжньої медичної реформи. Оновлення потребує не тільки керівництво МОЗу, треба переглянути роботу і працівників директоратів та департаментів.

- якщо у держави будуть гроші на медицину. Бо тих 2.8% ВВП які є зараз - недостатньо навіть для мінімального забезпечення. Я вже не кажу про рівний доступ пацієнтів до медичної допомоги.

Я не перестану критикувати і чесно говорити, якщо весь безлад у міністерстві буде продовжуватись. Бо людина, її життя і здоров’я – найважливіше.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх