EN|RU|UK
Блоги Ольга Йосипчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  374  0

Новий Прем`єр Міністр України : настанови.

  Сьогодні  4 березня Верховна Рада  291 ( опозиція майже  не  голосувала)  голосами підтримала закопроект номер 3168 про призначеня Дениса Шмигаля новим Прем'єр Міністром України.  Отже чергове перезавантаження уряду почалося!

 Після чисельних сварок, звинувачень Президента і Слуг Народу у всіх смертних гріхах депутати все ж таки підтримали нову кандидатуру на найважливішу посаду в Україні я не жартую , адже без перебільшень життя і добробут кожного українця на пряму залежить від прем'єра і його кабінету міністрів. Новий прем'єр  в своїй промові акцентував увагу на ключових завданнях, які постають перед його урядом і  це не лише припинення війни ,повернення Криму, децентралізація, економічний розвиток і залучення інвестицій, але й перегляд бюджету на 2020 і збільшення соціальних виплат, за рахунок скорочення зарплат чиновників, та акцентував увагу на створенні і презентації стратегічного розвитку на найближчі роки,це диво  бо у нас ніхто так далеко не заглядає. Також він оголосовив про активну боротьбу з короновірусом і перегляд медичної реформи. 

На мою думку основною помилкою і минулого уряду і теперішнього і нового Прем'єр Міністра є те, що вони не оприлюднюють список кандидатів на посади міністрів, хоча б  попередній шорт -лист, та не розглядають і не проводять активну роботу з колегами з опозиції, а це   б уряду  і кожному з них додало більше довіри і голосів при голосуванні, адже монобільшість це добре, а от злагоджена робота цілої Верховної Ради точно краще ! На мій погляд на кожну міністерську посаду потрібно презентувати декількох кандидатів в тому числі обираючи їх з опозиційних партій, громадського сектору, бізнесу, адже і там є професіонали, та надати вичерпну можливість і простим людям і депутатам оцінити кожного кандидата і вибрати кращого з кращих. Я б навіть влаштовувала конкурс наживо для кожного міністра, щось на кшталт реаліті шоу -талантів де українці  б голосували і обирали самі. 

 Також не варто забувати про гендерну рівність, за яку цілий світ так бореться наразі, адже звинувачення у сексизмі з трибуни від Ірини Геращенко -це поганий знак для  нового прем'єра в світовому геополітичному і бізнесовому просторі, тому йому потрібно довести свою не секстичність. 

  Принаймні я йому раджу пошукати міністринь в громадських організаціях, та споміж активістів, які є професіоналами в свої нішах, в топ-менеджменті компаній також є багато жінок які точно впораються і наведуть лад, як колись казала Маргарет Тетчер.І спростити вимоги для кандидаток , особливо про вислугу років  і досвід роботи в уряді.  І не варто нехтувати пророцтвами Мольфарів, що жінка врятує Україну бо як показує приклад Англії, Німеччини і інших, жінки на посадах прем'єр міністрів і міністрів ефективніші ніж чоловіки. Серед нових стратегій варто одразу розробляти нові дорожні карти  і пакети для інвесторів та в першу чергу створити адекватні умови  для світових інвесторів і ТНК, які зможуть створити додаткові робочі місця в Україні і зменшити діру в б'юджеті, а не брати чергові транші. Варто почати розглядати проекти, які можуть  принести Україні Міль`ярди, от наприклад як ЕКСПО -2030  про яке я  постійно повторюю.  

ГО НЕО Лідери #neoliders 

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх