EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  12026  13

Докеруватися до ручки

За останній місяць я стільки написав про Міністерство оборони, що вистачить на кілька місяців напруженої слідчої роботи. Сьогоднішній допис буде максимально стислим, але промовистим, і продемонструє вам черговий прояв огидної брехні та безвідповідальності людей, відповідальних за українську армію. 

Цього разу йдеться не про бронемобілі, а про харчування військових. Нещодавно на різних ресурсах з'явилася інформація про зниження продовольчих норм для потреб Збройних Сил України з 1 березня 2020 року з 68,52 грн до 58,75 грн. 24 лютого Міністерство відреагувало прес-релізом про те, що нічого не зменшується.

Але в реальності все не так оптимістично. Зараз я наведу документи, які підтверджують, що насправді норми харчування зменшуються. А для того, щоб не "світити" це в "PROZORRO", укладаються наступні додаткові угоди: 

Для порівняння надаю копію аналогічної угоди, укладеної в грудні 2018 року. 

Як ми бачимо, ціна продуктів харчування одного комплекту каталогу продуктів складала 70,35 грн, а не 56-58, як зараз. Цю інформацію мені передали офіцери Міноборони, які не хочуть ставати спільниками берхні та відверто злочинних дій керівницства Міністерства. 

Не думаю, що тут потрібні якісь коментарі. Докерувалися. Але я хочу запропонувати пану Загороднюку пошукати альтернативні варіанти економії, не пов'язані з годуванням воїнів. Наприклад, можна трохи зменшити свиту, яка його обслуговує, скоротити штат піар-обслуги, видатки на кишенькових "експертів" або просто припинити багатомільйонні корупційні обурудки. 

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх