EN|RU|UK
Блоги Костянтин Бондарєв
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1625  0

Як Зеленський і Гончарук спустили 60 мільярдів з бюджету України?

Як і обіцяв, публікую відповіді на питання підписників. Якщо хочете спитати в мене щось − пишіть у коментарях. А сьогодні коментую питання від Миколи Запишного: «А реально, як можна було прої***и 60 мільярдів гривень?». Це питання ставили прем’єр-міністру Гончаруку під час звітування уряду у тому числі. Дірка у бюджеті станом на грудень 2019 становила 50 мільярдів, а зараз вже 60. Як можна було до цього довести? Слухайте, а як можна було порадити пенсіонерці продати свого собаку, аби оплатити комуналку? Як можна було прийняти купу незрозумілих законів? Ось так. Це ж люди, як там казав Гончарук: «Профан в економіці».

Боротися з контрабандою або з корупцією −  це чудово, але створювати умови для розвитку бізнесу та інвестицій − зовсім інше. Можливо потрібно створювати умови не для іноземців, які будуть інвестувати більш ніж 10 мільйонів доларів в Україну і спеціально робити їм офіси нянь, а подумати про наших бізнесменів? Про це, на жаль, сьогодні ніхто не говорить. 

Насправді сьогодні потрібно поставити на цьому крапку і сказати чесно, що Гончарук і його Кабінет Міністрів − це уряд-банкрот. Ми бачимо, що буцімто місія МВФ їде в Україну, але вони їдуть перевіряти «домашнє завдання». А це: продаж землі і продаж основних державних компаній. 

Можу сказати, що навіть депутати у фракції «Слуга народа», які без вагань тиснули на зелену кнопку у парламенті, розуміють, що щось іде не так. Тому й «кнопочки» сьогодні натискаються вже без ентузіазму. 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх