EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  134  0

Нинішня влада - безвідповідальна, тому й отримує недовіру у людей

📌Страх спитати у людей, страх відповідати за провали в економіці - це головне, що ми зрозуміли про нинішню владу.

❗️У парламенті вже півроку - узурпація влади президентською фракцією, невиконання обіцянок та нерозуміння катастрофічних наслідків такого управління країною.

✅Влада отримала за це недовіру людей. Соціологія красномовна: діяльність Верховної Ради (читай: монобільшості) в лютому 2020 року не схвалюють 70% українців, а схвалюють - 19%.

✅Як депутат, який постійно працює у сесійній залі, у комітетах і приймаю людей особисто, точно знаю причини такого несприйняття влади.

⚠️По-перше, монобільшість у парламенті відмовляється розглядати і голосувати за соціальні законопроекти. Президентська фракція просто узурпувала порядок денний Ради! А страждають від цього люди.

⁉️Початок березня, а пенсії так і не проіндексовані. Що б зробив нормальний парламент? Скликав би позачергову сесію, викликав уряд і спитав би, в чому справа. А тим часом уряд профанів нам розповідає, що вони ще у якійсь розробці... Та люди можуть померти, поки ви їм ці гроші нарахуєте!

⚠️Друга причина – влада хронічно не виконує своїх обіцянок. Не ухвалено закон про референдум. І люди, особливо на місцях, так і не отримали влади у свої руки.

✅Переконаний: головна функція цього парламенту – зробити так, щоб народовладдя в Україні відбулося. Насправді, ми демократично розвинена країна, яка потребує референдумів.

✅Люди до цього готові і хочуть самі визначати: що потрібно країні, а що не потрібно “городити” у владі. Це стосується і питання продажу землі, і розподілу бюджетів, і використання природних ресурсів.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх