EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  441  0

В міністерствах мають відбутися чистки.

Тільки такими радикальними методами можна навести порядок в країні.

Наведу один конкретний приклад як зараз працює ця прогнивша система.

Зараз в міністерстві охорони здоров'я державні службовці економлять кошти державного бюджету, не оплачуючи операції важкохворим. Для чиновників лиш головне, щоб цих грошей на програмі вистачило до кінця року. А життя тих хто чекає зараз їх просто не обходить.
Там більша половина людей з черги мають рак крові, який не вміє чекати і щодня повільно вбиває.

Хто ж тоді буде відповідати якщо хтось з цих важкохворих людей зараз помре?
Ніхто? Знову? Як і до цього ніхто не відповів за смерті з цієї черги за життям...


Бо після перемоги Зеленського на виборах в країні змінилася тільки верхівка влади. Помінялися міністерств і відомств, а на місцях залишаються сидіти люди віддані старій системі. Люди, які по горло погрязли в схемах і вже звикли вислужуватись перед керівництвом. Перед кожним новим Міністром вистилаються як вужі, в бажанні догодити і залишитись працювати. Так і кажуть: - "разрешите быть полезным". І Міністр закриває очі. Бо типу "нема кому працювати". То хай працюють негідники...
І нечесні люди далі продовжують робити свою чорну роботу. Підставляючи Міністра, Прем'єра, Президента.

Країна де можна робити все що хочеш і тобі за це нічого не буде. Безкарність породжує вседозволеність.

Володимире Олександровичу, сьогодні весна вже прийшла! Нам потрібні не тільки обіцяні посадки, але і повне реальне перезавантаження всієї системи. Ви з цим йшли на вибори і здобули підтримку людей.

Очевидно, що Уряд потрібно змінити. Але помінятися мають не тільки прізвища міністрів та їх заступників. Не думайте. Робіть.

Тільки повне очищення. Починаючи з міністра і аж до головного спеціаліста. Кожен хто не справляються з роботою - має піти. Кожен хто засунув свої руки в державний бюджет - має сісти до в'язниці. Суспільство чекає. Всі про все знають.
Спитайте у Баканова. В його відомстві є вся необхідна інформація. Там точно знають який замміністра коли і куди їздив "домовлятися". Там точно є відомості про діяльність всіх, хто шкодить країні.

Очистити ці "Авгієві стайні" зараз реально. Тим більше маючи всю повноту влади в країні.
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх