EN|RU|UK
Блоги Андрій Білецький
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  654  4

Приклад Молдови. Чому ветерани штурмують Кабмін?

Ветерани війни в Придністров'ї штурмують Кабмін Молдови. Вийшли проти проросійського курсу уряду та президента Додона. Вимагають виводу російських військ з території Молдови, відставки міністра ЗС Чокоя за промосковські заяви і додаткових прав для ветеранів та їхніх сімей.

Уявімо, що план Путіна-Зеленського по Донбасу реалізовано: вибори до повернення кордону, закріплення особливого статусу та інтеграція бойовиків у всі гілки місцевої влади. Отримуємо своє Придністров'я: заморожений конфлікт і шматок території, який контролює Росія, а платить за нього Україна. Анклав російського впливу, який звідти розтікається по всій державі. Це сценарій, який може нас чекати за півроку, рік або два, якщо Росія остаточно продавить Зеленському такий план, а ми проковтнемо.

Те, що відбувається сьогодні в Кишиневі – теж візуалізація цілком можливих подій на українських вулицях у недалекому майбутньому. Важко уявити ветерана війни з Росією, який братається з бойовиком «армії ДНР», який погодиться на інтеграцію сепарів у владу Донбасу та України, на здачу країни східному сусіду. Проте легко зрозуміти ветерана, який, проливши кров за державу, вимагає від влади відповідних дій. Будь-якими методами.

Як безхребетні чиновники можуть догратися у дружбу з агресором, сьогодні нам демонструють ветерани Молдови. Українським миролюбам приготуватися.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх