EN|RU|UK
Блоги Ольга Йосипчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  355  0

Перезавантаження Кабінету Міністрів України :хто залишиться, а хто може піти.

 Вже у середу 4 березня  о 16.00  Верховна Рада планує розглянути низку важливих питань і зокрема про розпуск Уряду #технократів Олексія Гончарука. Хоча в ЗМІ вирує інформація про можливе призначення Сергія Тигібка новим Прем'єр Міністром і розпуск уряду, на мою думку наразі ніхто не буде розпускати цілий Кабінет Міністрів , адже поміняти усіх професійно одразу не вийде, тому будуть частково замінювати слабкі ланки в уряді, та призначати нових людей, також можливе розділення декількох міністерств, зокрема: можуть поділити Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, та міністерство культури і спорту на два міністерства, можуть також і об'єднати міністерство соціальної політики і міністерство у справах ветеранів тимчасово окупованих територій.

Причин таких ротацій є багато, але є три головні -це нереальні зарплати про які говорив Володимир Зеленський, не виконані завдання, а також народна нелюбов одразу декількох міністрів зокрема до Скалецької і Новосад і Авакова. 

В моєму шорт-листі є декілька міністрів, які можуть піти у відставку вже 4 березня зокрема: 

Новосад - Гання Міністр освіти і науки, 

 Зоряна Скалецька-міністр охорони здоров'я, 

 Юлія Соколовська - міністр соціальної політики,

 Владислав Криклій-міністр інфраструктури

 Оксана Коляда-міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій,

  Олексій Оржель -міністр енергетики та захисту довкілля.

 Також я вважаю, що безумовно є міністри які мають сильний імунітет і залишаться на своїх посадах: 

Оксана Маркарова -міністр фінансів,

 Арсен Аваков-міністр внутрішніх справ, який може отримати ще й підвіщення, 

 Дмитро Дубілет -міністр Кабінету Міністрів. 

 Наразі говорити стверджувально не можна, адже на Банковій проходили співбесіди з багатьма новими-старими чиновниками, проте я вважаю, що міняти старих- на старих не вірна стратегія бо вони нічого доброго не принесуть з собою окрім  модерніованих  старих схем. У нас є багато геніальних і досвідчених реформаторів і зокрема в партії Голос, а також у провідних Громадських організаціях, як наша наприклад і у  великому бізнесі також сила силенна інноваторів.

 І не варто казати, про те, що потрібен досвід управління бо це все маячня, в уряді Лі Куань Ю були всі нові управлінці, майже після вишів, а в Ататюрка і самого не було жодного політичного і управлінського досвіду, та це не завадило їм створити ДИВО і вирвати країну з прірви. Тут потрібні чесні, патріотичні і розумово збалансовані люди, які мають живу практику щоденного життя, а не примарне  уявлення реформ і перекладання папірців з купки в купку. Вони мають бути практиками, а не теоретиками. Україна мусить зробити потужний стрибок з третього світу в перший в найближчі 5 років і для цього багато ГО пропонують  готові рішення і закони, та от до них майже ніхто не  прислуховується.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх