EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  970  0

Етноцид українців в Криму: раптове визнання від радикальних колаборантів

Цікаві рухи демонструє наразі такий "мастодонт" кримської політики як Леонід Грач. Ця людина, що не зайшла (чи яку не зайшли) в клуб керманичей-колаборантів окупованого півострову в 2014 році, наразі очолює кримський підрозділ радикально-лівацької партії РФ "Коммунистическая партия Коммунисты России". Така політична хімера вже багато років розривається між фіміамом керманичу РФ та "десятьма сталінськими ударами по капіталізму". Це, до речі, назва їх передвиборчої програми, з якою такі "справжні лєнінці" переможно тіснять "ренегатів - КПРФ" (кожні вибори в РФ кількість місцевих депутатів саме від "КПКР" зростає).

Їх ігри хижака та чужого стали раптово дуже захоплюючими, після публікації у кримському виданні "КПКР", підконтрольному саме пану Грачу ("Искра Правды" № 5 від 20 лютого 2020 р.) статті "Верните нам украинскую гимназию!" у якій серед іншого пишеться таке: "крымские власти закрыли все украинские школы, украинские детские садики, украинский театр, украинскую гимназию, украинскую газету, – это в то время, когда на полуострове проживают более 500 тысяч украинцев. Такого не было даже во время войны. Всё это свидетельствует о том, что в Крыму начался этноцид украинцев, нарушаются их права на обращение, культуру, вероисповедание.". Комуністи пишуть про віросповідання українців, Карл! Й пишуть таке в газеті, що іскрить краще "Правди" 1955 року. А ще у статті написано про регіон у складі УРСР таке: "при жизни и работе которых Крым достигал высшей точки величия и своего развития...". ВИЩОЇ ТОЧКИ ВЕЛИЧІ, Карл. Саме в Українській РСР.

Звісно ця провокативна стаття в цілому оформлена у кращих "радяських традиціях", як "звернення трудящих", що просять на колінах мілості від керманича РФ - відкрити в Криму українські школи (але бажано у кожному районі(!)), тому за екстремізм редактор навряд чи сяде. Але, дуже добре знаючи споконвічну любов комуністів до "програмних статей", пам`ятаючи відверто ніякий зміст "Искры Правды" у 2017-2018 роках (я за посадою був змушений читати ВСЮ кримську пресу, що виходить за окупантів), а також трохи особисто знаючи пана Грача, його формальні та неформальні багатодесятирічні зв`язки з різними органами та особами в РФ - мушу констатувати таке. Усі ці раптові прозріння про "етноцид" та "велич українського Криму" саме наразі опубліковані ним у "бойовому листку" абсолютно не просто так.

Вочевидь хтось почав готуватися до певних змін та подій. Які можуть статися (а можуть й ні) дуже раптово.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх