EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  268  0

Бездіяльність уряду може спровокувати чергову кризу у сфері охорони здоров’я українців

З квітня в Україні уряд профанів скорочує фінансування протитуберкульозних медзакладів. Під загрозою закриття профільні диспансери і санаторії. А це означає, що вкрай небезпечна хвороба вийде з-під контролю та з‘явиться серед людей на вулицях.

Як народний депутат отримав численні звернення від наших медиків. Фахівці Чернівецького обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Садгора» прямо вказують: через припинення фінансування діти не зможуть вилікуватися від хвороби, а медичні працівники втратять роботу.

Ще 27 грудня минулого року я направив прем’єру депутатське звернення із вимогою не допустити закриття дитячих протитуберкульозних закладів. Майже 200 медичних працівників також підписали це звернення! Більше того, у зверненні конкретно вказуємо, які зміни владі треба внести у Бюджетний кодекс, щоб зберегти роботу медзакладів.

Сьогодні вже кінець лютого 2020-го. Як думаєте, що зробив уряд? Та нічого! Ненормально, коли урядовці не дослухаються до думки фахівців.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я туберкульоз щороку вбиває більше людей, ніж будь-яка інша інфекція. Лише в Україні від цієї недуги щороку помирає чотири тисячі українців.

Мало того, що Україна впродовж років перебуває у лідерах за поширенням туберкульозу, так уряд своєю некомпетентністю та бездіяльністю погіршує ситуацію!

Питання здоров’я українців – це питання національної безпеки. І здоров’я громадян влада зобов’язана захищати.

https://www.youtube.com/watch?v=ku112Bk89bo&feature=youtu.be


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх