EN|RU|UK
Блоги Павло Булгак
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  871  2

Призначення Тігіпка в Уряд технократів - це початок кінця Зе влади

З ймовірного призначення Сергія Тігіпка в Уряд технократів, ба більше, на посаду прем'єра  почнеться не ривок вперед, як хтось очікує. Навпаки, остаточно оформиться процес стагнації та консервації чинної влади.

Фактично, це початок кінця Зе команди. Вікно можливостей для стрімких реформ уже втрачено. Відсутність стратегії, численні скандали та проколи зіграли в цьому неабияку роль. А соціологія показує, що цей Уряд не провів жодної реформи, люди цього не відчувають. Далі наступає етап, коли влада буде займатися не якісними (хоч і болючими) змінами, а рятуванням рейтингів, "стабілізацією", що є контрпродуктивним та лише погіршуватиме ситуацію.

Падіння рейтингів стане безповоротним, далі піде делегітимізація та неминуча втрата влади на виході. Причини: популізм та некомпетентність, помножені на величезну кадрову кризу, в результаті якої на світ Божий довелося витягувати таких закоренілих регіоналів з "команди професіоналів", як Тігіпко.

Просто нагадаю:

2004 рік - керівник виборчого штабу кандидата у президенти Віктора Януковича.

З 17 березня 2012 року — заступник Голови Партії регіонів. Злив регіоналам партію "Сильна Україна".

Заступник начальника центрального виборчого штабу Партії регіонів Андрія Клюєва на парламентських виборах 2012 року.

В інтерв'ю Громадському ТБ Сергій Тігіпко також заявляв, що із задоволенням очолив би Партію регіонів.

Як віце-прем'єр та міністр соціальної політики, автор скандальної пенсійної реформи Януковича-Азарова-Тігіпка.

Як можна посилити Уряд технократів стовпом режиму Януковича - не розумію. Це на очі не налазить. До речі, чомусь прізвище Тігіпка відсутнє в реєстрі люстрованих. Невже не підпадає?

Facebook автора

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх