EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  371  0

Дистанційний аналіз для трансплантованих

Приклад успішної взаємодії лікарів, чиновників та громадськості!

Миколаївська обласна лікарня заключила договір із Інститутом Шалімова на проведення аналізів з визначення рівня такролімусу у крові. Тепер пацієнти після пересадки органів з Миколаївської області можуть безкоштовно здати кров для аналізу у обласній лікарні, звідки вона буде перенаправлена до Інституту Шалімова для дослідження. Витрати на такий аналіз бере на себе місцева влада!

Перші дві людини вже здали кров для аналізу, щоб у тестовому режимі подивитися, як усе працюватиме у реальному часі. Дякую Ксения Щиголь за активну участь у процесі підготовки та перемовин! 

Дякую Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова за готовність до такої співпраці із регіонами!
Сподіваюся, що інші області візьмуть приклад з Миколаївської та заключать договір з Інститутом Шалімова. Інститут готовий до такої співпраці! Адже наразі більшість пацієнтів змушені за власний рахунок в середньому один раз на місяць їздити до столиці, щоб здати аналіз на визначення рівня такролімусу.
Ви пам’ятаєте, як ми збирали 3000 гривень для мами із маленькою дитиною, адже саме стільки сумарно коштує одна така поїздка. https://www.facebook.com/andreiev.yurii/posts/3319681874771992


#трансплантація #післятрансплантації #такролімус #шалімова #імуносупресія #донорство


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх