EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  3620  11

Опій, вода в Крим та російська агресія

Держава-окупант нарешті визначилася із пріоритетом розвитку сільського господарства Криму.

Ключовою агрокультурою півострову пропонується зробити ...опійний мак. Бо в умовах апокалипсису широкомасштабного збройного конфлікту РФ буде потрібно вкрай багато знеболювальних для потреб збройних сил. Їх синтетичні аналоги не можуть вироблятися російською індустрією, а ключові постачальники легального морфію контролюються країнами заходу. Тому в Росії в 2020 р. ВЖЕ змінено законодавство заради легалізації наркокультур, а базовим майданчиком їх виробництва обрано саме Крим.

Бо для пов`язаного з таким "сільським господарством" наркобізнесу та наркотрафіку вищих посадовців РФ сіра зона окупації є ідеальним місцем. Що ж тепер зрозуміло, на які власне потреби виникають домовленості з постачання дніпровської води для агросектору Криму. Звісно країни заходу добре розуміють наслідки наркотизації Криму та будуть вживати заходи до усіх залучених для цього високих посадових осіб. Зокрема й для тих, хто сьогодні організовує зрошування майбутніх мільйонних макових плантацій українською водою.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх