EN|RU|UK
Блоги Віктор Глеба
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  9744  8

Тимчасова «принце$а ДАБІ» встановлює всеукраїнський рекорд у швидкості створення системи отримання хабарів

В.о. Голови ДАБІ Олена Костенко з перших днів взялась за зміну кадрів як в апараті відомства, так і на місцях, відстороняючи всіх підряд від виконання обов’язків та порушуючи вимоги Закону України «Про державну службу». На сайті ДАБІ тільки й новини про відсторонення, але звітуючи у високі кабінети про виконання доручень щодо перезавантаження органу, «зелені смотрящі» швидко ставлять своїх людей і збирають данину з місцевого бізнесу.

Зокрема, відсторонивши від виконання посадових обов’язків заступника начальника управління – начальника відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Управління ДАБІ у Миколаївській області Єпіфанову Н.І., своїм наказом Олена Костенко доручає з 18 лютого 2020 року керувати Управлінням ДАБІ у Миколаївській області Бєлінській Світлані Василівні.

А вже 20 лютого, всього через ДВА дні саме Бєлінську С.В. затримують за отримання хабаря від колишнього очільника цього ж Управління пана Ігоря Міхєєва, який виконував роль посередника. У 2018 році Ігор Міхєєв був звільнений з посади начальника Управління ДАБІ у Миколаївській області, а потім навіть подавав документи на участь у конкурсі на Голову ДАБІ.

https://news.pn/ru/criminal/231147

Очевидно, що кадрова політика в.о. Голови ДАБІ Олени Костенко та її «поводирів» направлена на отримання історичного рекорду в швидкості отримання хабаря поставленими нею кадрами на місцях. На своїй сторінці Facebook представниця Прем’єр-міністра України у Верховній Раді пані Олена Шуляк написала, що аплодує ДБР.

https://www.facebook.com/100001605442228/posts/2895563560507130/?d=n

Але чому тоді вона не аплодує тим, хто призначив Олену Костенко на посаду в.о. голови ДАБІ за незаконною процедурою та фіктивним голосуванням звільненої членкині конкурсної комісії Козловської та явним конфліктом інтересів голови партії Корнієнка? 

Що там очільниця ДАБІ писала про «сліпих ГІБУНів» та свою нову політику?

https://dabi.gov.ua/olena-kostenko-audyt-dabi-vyyavyv-tysyachi-slipyh-litsenzij-vydanyh-z-porushennyamy/

То, може, потрібно розібратись, чому й досі посередники від Костенко і Ко беруть хабарі за ліцензії?

Серед інших повернутих до роботи «могікан корупції» є Оксана Бутківська, довірена особа звільненої очільниці Департаменту дозвільних процедур та «золотої кнопки» ДАБІ Наталії Чекомасової. Так, тієї самої «королеви реєстру», яка дозволяла за хабарі видавати Дозволи через «схемщиків» та централізовану процедуру децентралізованого Дозвільного реєстру.

Маючи неабиякий досвід роботи з маніпулювання даними в Дозвільному реєстрі, Оксана Бутківська знову отримує доступ до нього, який раніше був анульований в.о. Голови ДАБІ Олександром Строкачем. Саме за ліквідацію корупційних махінацій з реєстром Олена Костенко відсторонила свого попередника.

Чому реєстр ДАБІ «впав» саме в ті дні, коли готувалось і проводилось затримання Бєлінської, мають розібратися компетентні органи.

І в чому логіка кандидата юридичних наук Олени Костенко відсторонити від виконання посадових обов’язків працівника, а потім вимагати від нього виконувати ті самі обов’язки та надати доступ до Реєстру «потрібним людям» і в результаті кричати: ЗРАДА!?

https://dabi.gov.ua/dabi-zvernulasya-v-sbu-shhodo-vidnovlennya-dostupu-do-yedynogo-reyestru-dokumentiv/?fbclid=IwAR3Ad1hN4TxiLUd-Ce8N3uiY8XFdFlAx05TWWgJcYCFDHu2goXmzJ5AvILk

Як доказ нашої версії про маніпуляторів, інформуємо, що ІТ сектором ДАБІ та тим же Дозвільним реєстром став також опікуватись Олександр Оліяр, такий собі інженер-електронік, що тісно пов'язаний з ТОВ «АйТіЛогіка», яка обслуговувала Дозвільний реєстр, а в подальшому перебрала на себе повний контроль над державним інформаційним ресурсом. У результаті чого розгорівся масштабний скандал, а в самому Реєстрі виявились численні «скрипти та закладки».

https://nv.ua/ukr/biz/consmarket/reyestr-dabi-mincifri-otrkrilo-dani-arhitekturno-budivelnoji-inspekciji-novini-ukrajini-50061594.html

З публікацій інших дописувачів відомо, що директор Департаменту ДАБІ у Харківській області Євгенія Іванська також відсторонена Оленою Костенко, а обов’язки керівника знову виконує Дмитро Пальченков. Зеленський повернув до влади банду Гройсмана. Тоді чому не звільнив Гончарука? Може, тоді було б зрозуміліше, чому повернулись схеми 5 $/кв.м.  

Дежавю?

https://censor.net.ua/blogs/3128632/korumpovana_dab_priskoryutsya_pered_viborami

Більше того, перевершуючи свого «поперєдніка» Сергія Кузьміна, Олена Костенко забирає з Харківської області не тільки повноваження щодо об’єктів СС2, а й навіть щодо СС1. Чим вам не ліквідація окремо взятого територіального органу.

Зрозуміло, що «зелені» будуть зшивати країну дорогами, будівництво яких контролюватиме особисто «принце$а ДАБІ». Так всім тепер замовляти квитки на потяг до Києва чи, може, скористатись послугами «лоукостерів» для подачі документів Олені Костенко?! Як справи з дорученням Прем’єр-міністра щодо будівництва доріг? Ні, не чула. Чи не можна «обілечувати»? Що каже «Прозора ДАБІ»? 

Крім вже традиційного порушення термінів розгляду документів, особливу зацікавленість у мене як киянина викликає питання затягування прийняття рішення про видачу дозволу щодо Центрального гастроному на вул. Хрещатик, 40/1 у м. Києві, термін прийняття якого закінчився ще 13.02.2020.

 Цілком очевидно, що в самому центрі столиці виросте багатоповерховий офісно-житлово-торговельно-комерційно-широкопрофільний комплекс з невідомо як присвоєним кодом ДК 018-2000. А затягування прийняття рішення пов’язане виключно з «ціною питання», яку досі не складуть. Проектував цей об’єкт один з кандидатів на керівника ДАБІ – архітектор пан Віхарєв з командою свого брата. Може, спитати в нього, по чому зараз «прохідний» тариф?

Однак найбільшу небезпеку становить вихід Олени Костенко у фінал конкурсу на Голову ДАБІ.

Попереду співбесіда з Віце-прем'єр-міністром України - Міністром розвитку громад та територій України Денисом Шмигалем, але вирішальне слово за безпорадним Урядом «грантоїдів» з львівською дорожньою бандою «Трансперенсі Інтернешнл Україна CoST» і представниками партії «Голос». Як сталось, що ми голосували за нових, а до влади прийшли ті ж самі від Порошенка-Гройсмана?

http://kievvlast.com.ua/mind/doroga-v-ministerstvo-za-330-mln-grn-vid-makdonaldsu-i-klo-1?fbclid=IwAR3O6FCXEccpkem55W0r8Z2oKXJuibS5QblKCzG8ENX3t_flCKLudzDKjoU

  Жодного кроку на шляху посилення державного нагляду і контролю за якістю проведення будівельних робіт не зроблено, ніяких адекватних рішень по впровадженню системи е-моніторингу будівельних об’єктів, жодних відомостей про Національний стандарт системи баз геопросторових даних та об’єднання кадастрів (земельного, містобудівного, дорожнього тощо) досі немає.

  З телефону очільниці ДАБІ проводиться реєстрація об’єктів підвищеної небезпеки (торгових центрів, закладів комерційного призначення і навіть житлових комплексів) під виглядом «простеньких» будівель з класом наслідків СС-1.

  Аферисти прийшли до влади і дискредитують Президента з Прем’єром та з усіма їхніми Програмами «діджиталізації, великого будівництва та зшивання країни».

На фоні «блискучих» успіхів Олена Костенко автоматично проходить двомісячний випробувальний термін та вже стає першим заступником Голови ДАБІ, однак досі виконує функції Голови, адже рішення про її звільнення Урядом прийнято не було.

Тож закликаю високопосадовців оцінювати не красиві дописи «принце$и ДАБІ», а врятувати галузь містобудування від некомпетентних пройдисвітів та неадекватних «дєвочек» з корупційним шлейфом будівельної та дорожньої мафії. Вони вже одягли собі корону на голову – це вірус небезпечніший за китайський. Що чекає на країну в майбутньому, якщо до влади повернулись минулі часи!?


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх