EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  501  0

Влада прирівняла наших людей в Китаї до вірусу

Як вчора, 20 лютого, прем‘єр-профан «невідкладно» вилітав у Санжари? Він провів день на лісництві біля Остра на Чернігівщині. До 18:30 – коли люди вже 22 години перебували в дорозі...

45 громадян України і 27 іноземців довго летіли з Китаю, потім 4 години кружляли над Україною, а згодом ще 7 годин сиділи в автобусах...

Майже добу люди провели в металевих кабінах. Без належних санітарно-гігієнічних умов, голодні, фізично та психологічно виснажені, шоковані від прийому в Україні...

До цього влада майже місяць лякала громадян можливим поверненням українців з Уханя! Фактично влада прирівняла наших людей в Китаї до вірусу лякала людей людьми!

А головне – переляканий був сам уряд профанів. І так - майже весь лютий місяць. Байдужість та бездіяльність уряду шокує.

Велика Британія почала евакуацію своїх громадян однією з перших: двома рейсами були вивезені понад 300 людей. Одні були розміщені у госпіталі, інші у готелі у містечку Мілтон-Кейнс з цілком домашніми умовами.

Німеччина евакуювала з Китаю більше 100 осіб, яких розмістили в університетському госпіталі у Франкфурті. Усі вони були оглянуті медиками, хто потребував - отримав необхідну допомогу. США вивезли з Китаю більше 900 людей!

То ж чому уряд України не зміг скористатися іноземним досвідом і провести евакуацію своїх громадян як належить, без паніки та протестів?

Відповідь: тому, що не хочуть і не вміють працювати!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх