EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  277  0

Непрофесійність та недієздатність уряду – причини соціального збурення щодо евакуації українців з Китаю

Непрофесійність та недієздатність уряду – ось головні причини соціального збурення, що виникло у зв’язку з евакуацією українців з Китаю.

Саме недовіра до уряду профанів! Ані прем’єр, ані міністр охорони здоров’я не змогли (та й чи намагалися?) переконати українців у тому, що вони володіють ситуацією та здатні убезпечити громадян від небезпечного вірусу.

Переконаний, що за професійного підходу не було б ні паніки, ні протестів.
Заспокоїти громадян можуть лише чіткі, відповідальні та компетентні дії влади. Які дії? Оперативний штаб на чолі з висококваліфікованим вірусологом, достатнє фінансування, забезпечення усім необхідним медичним обладнанням та препаратами. І до речі – чому б не розмістити евакуйованих громадян в одному із урядових санаторіїв у Конча-Заспі? Там і належна охорона, і медобладнання на рівні.

Надзвичайно важливе і постійне оперативне інформування людей про ситуацію, «гарячі лінії». Родичі евакуйованих громадян, та й усі ми маємо знати, що роблять урядовці задля охорони здоров’я українців.

Так має бути!

https://www.youtube.com/watch?v=2ZcseM8Sejs&feature=youtu.be


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх