EN|RU|UK
Блоги Павло Булгак
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1116  1

За крок до перетворення на чистильників, коли земляки-западенці стали нелюдами?

У відомій комп'ютерній грі за Томом Кленсі The Division - події дуже схожі на ситуацію в Ухані. Тільки від смертельного вірусу модифікованого грипу впав Нью-Йорк. Місто були змушені посадити на карантин та відрізати від зовнішнього світу. І поки залишки урядових сил та спецагенти зберігають гуманізм, намагаючись врятувати місто, допомагаючи людям, що опинилися в біді - інші озвіріли.

Найбільш жорстокими виявилися навіть не бандиди та армійці, що зрадили присязі, а працівники місцевих комунальних служб, пожежники, частина поліцейських та парамедиків. Вони об'єдналися в угрупування "Чистильників". Жили переважно в підземних комунікаціях і метро, а на гору виходили в захисних костюмах з вогнеметами. Вони спалювали живцем все, що на їх думку мало підозру на вірус: навіть, якщо люди були не хворі. В одному з епізодів чистильники спалили цілу родину у власному авто з дітьми. Так вони вирішили "очистити своє місто від чумних".

Так от, ті люди, а насправді нелюди, які зараз блокують поверенення українців, які опинилися в біді, будують барикади і проводять молебні за неповернення - мені, здається, вони морально готові перетворитися на чистильників і вбивати всіх навколо лише за підозрою на коронавірус "бо нам треба робота, а дома діти сидять".

Більше того, я не сумніваюся, що ті самі люди - вже готові до російської окупації, якщо окупанти пообіцяють їм збереження роботи та відносну безпеку. Вони готові отримувати не гривні, а рублі. А потім вони будуть готові забути про мову й традиції свого народу, аби робота і пайка від окупантів була. Мені дуже соромно, що переважно такими "людьми" виявилися земляки-западенці. Неймовірно соромно!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх