EN|RU|UK
Блоги Роман Бурко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1575  2

Коротко про нову заяву Давида Арахамії та Сергія Сивохи щодо наступу ворога під Золотим

Давид Арахамія майже щодня вкидає російські меседжі (хоч іноді і вмикає задню типу "вирваний контекст). Цікаво, чи цей політичний суїцид партії "Слуга народу" вже оплачений і місце у Ростові зарезервоване, чи це лише щоб сподобатись господарю?

Заяви Пєскова з Кремля та Арахамії дивним чином синхронізовані у своїх наративах і навіть дослівно повторюються. Але найгірше - це те, що з високих кабінетів щодня лунають скандальні меседжі, які розхитують ситуацію в країні. То шоумен і радник РНБО Сергій Сивохо робить вкид про "цинічну провокацію" не конкретизуючи про яку сторону йде мова, синхронно з ним Давид Арахамія каже: "Невідомо хто наступав". 

"Слуги народу" цілеспрямовано інформаційно атакували ЗСУ, намагаючись деморалізувати наше військо, віддаючи перевагу ворогу. Кожна така заява - це удар по військовим, які захищають Україну на фронті. І цей фронт зараз саме там, де восени відводили наші війська. А тепер злочинні та зрадницькі дії керівництва всякі Сивохи та Арахамії намагаються слухняно виправдовувати, перекладаючи відповідальність на армію, типу "ще треба розібратися", "не всьо так однозначно", "іхтамнєт". Це зручні гібридні вислови, якими маскується зрада держави на користь агресора.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх