EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2847  10

Легалізація оборонних схем

Два важливих повідомлення по нео-свинарчуках.

Сьогодні отримав офіційне підтвердження власної правоти і, водночас, брехні міністра оборони Загороднюка. Отримання фактів відбулося у дуже дивний спосіб, який можна було б назвати навіть комічним, якби не війна.

Кабмін на власному офіційному сайті оприлюднив Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2019 році, включивши до цього документу ЗАСЕКРЕЧЕНІ цифри з державного оборонного замовлення.

Власне, саме цей гриф «Секретно» й дозволяв Міноборони маніпулювати даними, не аргументуючи свою позицію в контексті оборонних закупівель.

Не знаю точно, хто дав команду розсекретити ДОЗ і чи була така команда взагалі, цілком імовірно, що дані потрапили до звіту через необачність (мовою КК - злочинну недбалість) персоналу Кабміну, але це вже питання до СБУ та інших профільних служб.

Коли під час інтерв‘ю я спитав Загороднюка, чи авансували вони закупівлю бронемобілів «КОЗАК2» він відповів, що ні. Але пункт 15.2 звіту спростовує його слова і стверджує, що уряд проплатив 50 одиниць бронемобілей «КОЗАК2». І так, вони проплачені за значно завищеною ціною.

Наголошую, йдеться лише про «КОЗАК2», а не про «КОЗАК2М», «2М» - окрема історія, на них вони планують вкрасти ще більше, але це окрема історія

Це була перша новина. Тепер друга.

Сьогодні РНБО затвердила Державне оборонне замовлення, легалізувавши, у т.ч., корупційну обородку з закупівлею бронемобілей «КОЗАК2». Наскільки мені відомо, цього року планується закупити вже 100 таких машин.

Все логічно - апетит приходить під час їжі, але не в тім річ. Це ДОЗ, яке фактично знищує ракетну програму держави, ставить під загрозу низку оборонних підприємств і яке містить відверті корупційні оборудки, сьогодні погодив Президент, тому всі питання, пов‘язані з оборонкою, відтепер потрібно адресувати особисто йому.

Епоху «хорошого царя» і «поганих бояр» офіційно завершено.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх