EN|RU|UK
Блоги Галина Янченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  730  0

Як отримати позику за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» для підприємців?

Вже 27 млн гривень – на таку суму за перші два тижні отримали позик українські підприємці за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Ставки на рівні 5−7−9% річних — справжня знахідка для бізнесу, до старту програми середня вартість кредитів у вітчизняних банках для малого та середнього бізнесу становить під 20-22% річних. Тому не є дивним, що програма почала користуватись популярністю ще до моменту її офіційного запуску.

Станом на ранок 3 лютого лише ПриватБанк отримав 9,279 заявок від підприємців і представників малого бізнесу на участь у програмі. А за оцінками Мінфіну у 2020 році зможуть задовільнити потреби близько 50 тисяч позичальників.

Безпосередньо позики за програмою можна отримати у банках, які є уповноваженими учасниками програми. Наразі це чотири державні банки - «Приватбанк», «Укргазбанк», «Ощадбанк» та «Укрексімбанк». А найближчим часом до участі у програмі можуть приєднатись ще 11 комерційних банків.

Для підприємців стати учасником програми достатньо просто, заявку на отримання кредиту може подати і підприємець, який вже має працюючий бізнес, так і той, хто тільки планує відкривати власну справу. Фактично, для цього необхідно виконати чотири кроки.

Крок 1. Заповнити анкету на сайті Програми або уточнити подробиці участі у найближчому відділенні банку-партнера.

Крок 2. Підготувати пакет документів, який підтверджує дані Вашої анкети та надати їх до обраного банку.

Крок 3. Банк проаналізує надані документи і дані та повідомить про рішення щодо отримання Вами кредиту.

Крок 4 – для більшості учасників він не обов’язковий і стосується лише тих, хто з певних причин отримав негативне рішення. Таким підприємцям буде запропоновано пройти безкоштовне навчання або іншим чином допрацювати надану інформацію, документи тощо.

Більше деталей про програму та додаткові можливості для вашого бізнесу можна дізнатись тут: https://5-7-9.gov.ua/

Поспішайте долучитись до програми!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх