EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  210  0

Ідея про спільне патрулювання кордону на Донбасі – непрофесійна і безвідповідальна

Заява влади про «спільне патрулювання кордону на Донбасі» – пустопорожня. Більше того – непрофесійна і безвідповідальна.

Як можна говорити про спільне патрулювання чи проведення виборів на цих територіях, якщо вони окуповані?!

Насамперед, повинна відбутися деокупація, тобто виведення усіх іноземних військ та спецслужб. А для цього, як я вже неодноразово наголошував, потрібен національний план дій з деокупації та відновлення миру.

Наша надмета – відновити мир та нормальне життя на зруйнованих війною територіях. І для цього потрібно об’єднати зусилля усієї країни: державних органів, громадських організацій, волонтерів, гуманітарних й медичних фондів, бізнесу. Активно просувати ініціативу створення міжнародного економічного фонду для відбудови Донбасу.

Якщо не маєш власного плану дій, будеш виконувати чужий. Якщо не здатен діяти сам, дії тобі нав’язуватимуть. Що власне зараз і намагається робити Росія.

Але Україна - наша земля. І нам її боронити. Але не безвідповідальними заявами чи фантазіями, а з чіткою стратегією та покроковим планом дій.

https://www.youtube.com/watch?v=P1mqkwSxBVg&feature=youtu.be


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх