EN|RU|UK
Блоги Сергій Пархоменко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1041  10

Очки нннада???

20 лютого 2014 р. розпочалася збройна агресія РФ проти України.

Розстріл Небесної Сотні було здійснено за наказом російської агентури на Банковій та її кремлівських кураторів.
Небесна сотня – це перші жертви війни, яка триває вже 6 років.
Паралельно з розстрілами на Майдані Росія розпочала гібридне захоплення територій на Півдні та Сході України, передусім – в Криму.

Замість того, щоб належним чином продовжити справу, за яку загинула Небесна Сотня, влада стала на шлях капітуляції перед агресором. Кадрові призначення, заяви й дії влади недвозначно дають зрозуміти, що команді Президента потрібен «мир за будь яку ціну»:

- Призначення Єрмака Главою Офісу Президента;
- Заяви про подачу води в Крим;
- Звільнення від відповідальності «беркутів» (2-є вже повернулися до Києва з однією метою – продовжити підривну діяльність на догоду РФ);
- Відведення ЗСУ з українських населених пунктів на Донбасі;
- Призначення Бабікова заступником слідчого органу (ДБР), що відповідає в тому числі за розслідування розстрілів на Майдані.

Зеленскький розповідає, що особисто побачив у очах Путіна бажання завершити війну. Таке неадекватне сприйняття реальності становить загрозу суспільству і державі.

Росія - наш історичний ворог!

Пора розбити «рожеві окуляри» фальшивого пацифізму, які, очевидно, прикривають зраду та капітуляцію! Зустрічаємося під Офісом Президента 20.02 о 20:02 (після завершення заходів з вшанування Небесної Сотні)!

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх