EN|RU|UK
Блоги Михайло Ухман
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1871  10

Як не бути "бла бла бла"!

Одна особа, "оглядач подій" в нашій країні, опублікувала неприємний пост в соціальній мережі і вказала, що 56 бригада ЗСУ мародери. Мова іде саме про селище Піски Донецької області.
Ця особа вказала, що бійці знімали дахи будинків, вікна, плитку, як доказ була опублікована ось така!

В мене не було позитивних емоцій, коли я прочитав цей негативний допис, який позбавлений здорового смислу та адекватності мене супроводжували одні матюки..

Я не захищаю 56 бригаду ЗСУ, вона далеко не ідеальна по бойовій підготовці, технічному забезпеченню і в тому є ряд певних причин, одна з яких - командування бригади.

Там служать і воюють: ватники, "аватари", заробітчани, хоча такий контингент зараз повсюди. Але обвинувачувати бійців, що вони взяли кусок "профіля" і дошку - це повне дно. Та й піар вийшов дешевий і поганенький..

Так склалося, що я маю деяке відношення до Пісків ще з 2017 року. Для мене знайомі там кожна вулиця, поворот.. Тому можу з впевненістю заявити, що цьому селищу повний " піzдец".

Російська артилерія, танки, міномети зробили з нього суцільну руїну, звалище сміття і прихисток для щурів. Серед всієї цієї краси знаходяться наші воїни, які стараються організувати оборону.

Кілька будинків все таки придатні до життя, але в них проживають 8 мирних жителів, тому ця територвя - табу для бійців.

Починаючи з 2017 року, я бачив, як 80 бригада ЗСУ, пізніше 57 бригада, після них - 56 розбирали завали, витягували дерево, шифер, плівку і будували бліндажі. Тому що нашому керівництву ЗСУ по великому рахунку було наплювати на бійців і хлопці крутяться, як можуть.

Цінного в Пісках уже давно нічого не має, тільки земля на якій стоять наші солдати і боронять її від московських покидьків.

Чому пані Оля написала про бійців 56 бригади і назвала їх мародерами, невідомо. Що це за замовлення, від кого??

Чому всезнаючий експерт не пише, що в цій бригаді не має нормальної техніки, особливо в цього підрозділу, що в Пісках - мова йде про звичайні автомобілі? Чому не написати про проблеми бійців, які 7 місяців сиділи в болоті!?

Чому не написати, що в штабі ЗСУ зараз сидять індивідуми, які приїжджають на фронт і запитують в хлопців чи є у них: вогнегасник, карта відступу, документ, що в них все "оху..нно"! Тільки жодна мерзота не спитає наших воїнів чи готові вони, щоб наступати на Донецьк!?

Нє, бля - давайте скажемо, що ЗСУ "ху..ня" і тоді від наших бійців точно відмовляться волонтери та простий народ.

Проблеми в ЗСУ є і їх дуже багато, особливо з приходом до влади так званого президента, реформи не відбуваються, бюрократія заполонила армію. Проте їх потрібно вирішувати, спільно. Адже ЗСУ - це наші рідні: брати, сестри, батьки!

Яка армія, така і країна, такий і народ. То може перестанемо ху..ню писати і почнемо реально працювати!?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх