EN|RU|UK
Блоги Геннадій Друзенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1502  3

ОГОЛШЕННЯ ВІЙНИ? або ЧИМ МИ ВІДРІЗНЯЄМОСЬ ВІД ПОРТНОВА

Не встиг я написати, що поле для компромісу звужується в Україні наче шагренева шкіра, головний рупор реваншистів Портнов фактично оголосив війну ветерансько-волонтерській спільноті.

Знаєте, чим ми відрізняємось від Портнова? Тим, що ми врятували цю державу, коли її фактично не було у 2014 році, а тепер ця держава разом із Коломойським рятує його, незаконно надавши цьому невихованому "рагулю" (користуючись його ж лексиконом) держохорону і зливаючи конфіденційні матеріали з правоохоронних органів.

Ми плекаємо цю державу, а портнови на ній паразитують. Ми готові відроджувати її з попелу власним коштом, власними зусиллями та власною жертвою. А вони — лише використовувати її у власних цілях, прикриваючись тими, хто мав би захищати не Портнова, а право і закон. Думаю, час боротьби з паразитами настав.

Сподіваюсь, в цій країні наразі набереться достатньо ветеранів, готових провести з реваншистами "комплекс навчально-виправних заходів" (знову ж таки користуючись термінологією Портнова). Бо відсьогодні це вже навіть не справа честі — це справа виживання. Або фронтовики або нащадки ЧК-ГПУ-НКВД-МГБ, які вміють воювати тільки у заградзагонах.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх