EN|RU|UK
Блоги Віктор Глеба
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  7502  6

Все буде «Квартал»!

«Квартал ДАБІ 2020» запрацював на повну потужність завдяки симбіозу братів Горових, Олени Костенко та їх поплічників з «Кварталу-95».

Саме з Офісу Президента надійшла вказівка задовольнити вимоги праведних борців з корупцією! Чим не реформа?!

Так, на підставі листа громадської організації, яка фінансується будівельною мафією, прикриваючись ім'ям Прем'єр-міністра України, який публічно наполегливо рекомендував звільнити саме горе-радників Сергієнка та Воробйова, в.о. Голови ДАБІ Олена Костенко відсторонила працівників ДАБІ, своїх підлеглих, за яких вона повинна заступатись, та призначила службове розслідування. При цьому один з підлеглих, за наявною інформацією, з понеділка взагалі перебуває на лікарняному, тож від чого його відстороняти незрозуміло.

Приводом для відсторонення, зокрема, є: «формальний підхід до виконання доручень керівництва, численні скарги громадськості та суб'єктів містобудування».

Спочатку своєї бурхливої діяльності Олена Костенко зосередила всі дозвільні процедури з усіх регіонів у своїх руках. Без її наказу не видається жодний дозвільний документ в України, тобто поки «не занесуть» – наказ не підпишуть. Саме у зв'язку із цим і з’явились численні скарги на порушення  та затягування термінів  розгляду документів дозвільною комісією ДАБІ, яку ж вона сама й очолила та до якої не включено жодного незалежного експерта в галузі будівництва.

Яка з цього приводу буде реакція Прем'єр-міністра Олексія Гончарука? Адже Прем'єр під час публічної презентації Електронного кабінету забудовника у грудні 2019 року, що запрацював завдяки посадовим особам, яких на даний час відсторонено, заявив, що ця команда залишиться працювати далі.

https://www.unian.net/economics/other10792949-kabmin-prezentoval-elektronnyy-kabinet-zastroyshchika-video.html

Як то кажуть, «а судді хто?».

Не здивуюсь, коли крім дозвільної комісії до дисциплінарної комісії ДАБІ увійдуть молоді та завзяті радники, що надані «зверху» на заміну Сергієнку та Воробйову.

То ж очевидно, що рішення про майбутнє звільнення працівників вже давно прийнято у високих кабінетах Офісу Президента. Трофімов сказав, Горові заплатили, псевдоактивісти написали – всі фахові особи та тямлять в будівництві, містобудуванні та архітекторі.

А може за вказівкою своїх кураторів Олена Костенко прибирає таким чином своїх конкурентів на посаду Голови ДАБІ напередодні співбесіди в НАДС, якими для неї є відсторонені директори департаментів ДАБІ Олександр Строкач та Сергій Шевченко?

А чи не хоче Олена Костенко сама предстати перед Комісією з питань вищого корпусу державної служби за незаконну видачу сертифікатів про прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих з порушенням всіх можливих будівельних норм та здорового глузду?

Яким чином прийнято в експлуатацію ЖК «Празький квартал – 2»  BD Holding  у Петропавлівській Борщагівці Київської області?

http://kievvlast.com.ua/text/politsiya-rassleduet-narusheniya-pri-stroitelstve-zhk-prazhskij-kvartal-2

Як оновлена ДАБІ під керівництвом Олени Костенко змогла видати сертифікати, в той час, коли самим органом подано позов про знесення?

http://reyestr.court.gov.ua/Review/83236965

Не вже тут не обійшлось без «Кварталу-95»?

https://ord-ua.com/2019/11/14/kto-takoj-vladimir-rodin-i-chto-delaet-dlya-zelenskogo/

Куди дивляться правоохоронні органи? Тут статей, за якими можна відкрити кримінальне провадження, в тому числі й відносно Олени Костенко, не злічити.

Не віриться, що всі ці особи прагнуть реорганізації, прозорості та порядку в містобудуванні. У кожного своя історія, а особливо у непідкупної Олени Костенко, яка працювала спочатку «під дахом» Яценюка, а потім в МОН Гройсмана загубила 25 000 га земель освітніх закладів на користь забудови житловими та торговими об’єктами.

Тепер Олена Костенко в обоймі «Кварталу-95».

Вітаю глядачів-профанів та професійних активістів з депутатами, ми варті на ту владу, яку обрали!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх