EN|RU|UK
Блоги Марія Томак
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  759  1

Вчасні свідчення

Свідчення перед Гельсінському Комісією Олега Сенцова та Таміли Ташевої - потужні та вчасні.

За дві години вдалося обговорити ключові аспекти картини порушень прав людини в окупованому Криму, включно з політичними переслідуваннями, внутрішньо переміщеними особами, порушенням свободи вираження поглядів, свободи слова та віросповідання, застосування тортур і насильства, активістів, які безвісно зникли і чиє місцезнаходження залишається невідомим до сьогодні.

У заході взяли участь п'ятеро конгресменів - Шелдон Вайтгауз, Роберт Адерхольд, Марк Візі, співголова комісії Джордж Вікер та головуючий Елсі Гастінгс.

Їх запитання були точними та із розумінням контексту.

На завершення Елсі Гастінгс запевнив, що поточні події у США не повинні створювати в громадян України, зокрема тих, які живуть на окупованих територіях, враження, що США не підтримує Україну. Підтримка - є.

Елсі Гастінгс, якому 83 роки, має фантастичну особисту історію, його дитинство якого пройшло ще в умовах сегрегації, і тому, коли він каже Freedom Never Dies - це не порожні слова.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх