EN|RU|UK
Блоги Роман Бурко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  253  0

Російські окупаційні війська щодня ведуть обстріли українських позицій 120 мм мінами

Щодня на сторінці Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation пишуть, що російські окупаційні війська обстрілюють українських захисників мінами 120 калібру.

Ймовірно, що для острілів застосовують самохідні гармати 2С9 «Нона-С», на перекидання яких через житлові райони Донецька напередодні загострення InformNapalm звертав увагу у минулу суботу:
https://informnapalm.org/ua/zahostrennia-na-donbasi-jan25/ *

*На замітку українським дипломатам, журналістам, активістам і політикам, які відвідують міжнародні майданчики:
наразі ця коротенька аналітична стаття перекладена 6 мовами і не втрачає своєї актуальності. Її можна активно поширювати для інформування світової спільноти про підступні дії російських окупаційних військ на Донбасі.

_________________________________________________

Довідково про можливості самоходної гармати 2С9 «Нона-С»:

Можна або переглянути відео:
https://youtu.be/9d11piqwHQM

Або переглянути характеристики:
2С9 «Нона-С» поєднує в собі властивості гармат різних видів, найменша дальність стрільби: для артилерійського снаряду становить 1,7 км, а для міни — 400 м. До боєкомплекту 2С9 можуть входити звичайні 120-мм мінометні міни — осколково-фугасні, освітлювальні, димові і запалювальні. Прицільна дальність стрільби осколково-фугасною міною — 7,1 км. Для 2С9 передбачена можливість використання 120-мм осколково-фугасних мін від мінометів виробництва інших країн. Основний боєприпас для 2С9 «Нона-С» є надпотужний осколково-фугасний снаряд 30Ф49. При його вибуху утворюється понад 3 500 осколків вагою 0,5-15 г, що розлітаються із швидкістю 1 800 м/с.

За даними Вікіпедії, приблизна кількість 2С9 на цей час:

- в Україні 63 одиниці.
- в РФ близько 600 одиниць.

Також незначна кількість на озброєні інших пострадянських країн.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх