EN|RU|UK
Блоги Олег Медведчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  453  1

Вбивцю офіцера-прикордонника судитимуть. Інші причетні на волі

О 17.05 17 листопада 2018 року перестало битися серце начальника відділу прикордонної служби «Ділове» Мукачівського прикордонного загону  майора Березенського Вадима Миколайовича. Йому тільки виповнилося 34 роки. 

Офіцера вбили.

Вбили зухвало, під час несення служби. Це скоїли  учасники організованого злочинного угруповання, яке системно займалося протиправною діяльністю на державному кордоні у Закарпатті. 

Вбивцею виявився мешканець Рахова – Іван Магей. Він вважав, що на кордоні у нього все схвачено. Але офіцер на зговір не пішов.

Коли майор Березенський затримав Магея на гарячому під час порушення кордону, той сів за кермо автомобіля, розігнався і свідомо збив офіцера. Прикордонник отримав страшні рани: важку політравму, крововилив в легені, закриті переломи ребер, травми грудної клітки, розрив печінки, селезінки, велика втрата крові.

У Вадима залишились дружина та двоє дітей – син Дмитро, донечка Христинка, якій тоді виповнився один рік.

На лаві підсудних лише Магей. Після затриманням йому інкримінували непокору працівнику правоохоронного органу з тяжкими наслідками. Але достеменно невідомо, як закінчилось слідство. Далеко не усім хотілося щоб правда вийшла назовні. Тому сторона захисту щедро фінансувалася щоб переконати слідство, що Магей все зробив випадково, а організованого кримінального підґрунтя злочину  не існувало.

А чи винний тільки Магей? На думку Братства прикордонників, – звісно, ні 

Відомо, що коли вище керівництво має стосунок з криміналітетом, останнє нахабніє до крайньої межі і відчуває на кордоні повну безкарність. Натомість звичайні прикордонники опиняються між молотом і ковадлом.

Майора  В.Березенського вбито вже за декілька діб після того як він очолив прикордонний підрозділ і розпочав рішуче протидіяти протиправній діяльності, що довгий час існувала на ділянці кордону, як наслідок бездіяльності чи прямої участі керівництва Держприкордонслужби того часу.

Чому ж тоді на лаві підсудних разом з Магеєм немає генералів Петра Цигикала, Артура Пімєнова, Володимира Єгорова та членів їх кодла, які створили в Держприкордонслужбі клановість та передумови для існування мафіозної організації?

Смерть офіцера на їх совісті.

Слід ставити конкретні питання комерсантам в погонах, які жирували  на схемах торгівлі державним кордоном. Це ж несправедливо, коли кабінетні рєшали отримують кеш від продажу кордону, чергові посади та звання, а командир підрозділу охорони кордону – сиру землю.

Суд над вбивцею офіцера - прикордонника відбудеться о 9.00 годині 28 січня у Рахівському районному суді. Наступне засідання 31 січня. Варто зібратися там всім небайдужим і забезпечити громадський контроль, щоб випадково Магея не звільнили від покарання.

Одночасно слід запитати:

Коли настане відповідальність для всіх причетних до злочину?

На фото: в центрі – вірний син України Вадим Березенський, підполковник (посмертно). Оточення: зверху ліворуч - Іван Магей; зверху праворуч генерал Петро Цигикал, на момент вбивства – голова ДПСУ та члени його кодла: керівник оперативного департаменту ДПСУ генерал Артур Пімєнов (знизу ліворуч), керівник Західного регіонального управління ДПСУ генерал Володимир Єгоров


Для оновлення в пам’яті про ті події  варто прочитати за посиланням:

https://bratstvo-kordon.org.ua/zakarpattya-teritoriya-kontrastiv-abo-i-odin-v-poli-vo%d1%97n/

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх