EN|RU|UK
Блоги Сергей Головнев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  6495  38

Як "перепис Дубілета" зробив багатшим кожного українця

Важливість електронного перерахнку населення важко переоцінити. За один день Дмитро Дубілет зробив багатшим кожного окремого українця.

Тепер наші економічні показники будуть виглядати набагато краще попередніх. І при цьому неважливо, був ріст економіки, чи ні.

Як вже багато, хто помітив у ФБ, економічні показники на душу населення (ВВП, споживання, доходи) можна покращити двома методами: або збільшити обсяг економіки, або зменшити кількість населення.

Ще немає остаточної офіційної цифри обсягу ВВП України за 2019 рік. Але гарантую, що на душу населення вона дуже виросте)

Можна прикинути на прикладі 2018 року. Тоді ВВП склав $130,8 млрд. І при підрахунку на душу населення в кількості 42,269 млн людей (цифра Мінстату з екстраполяцією даних останнього перепису), ВВП на одного українця склав $3095.Тепер змінюємо цифру Мінстату на цифру Дубілета - 37,289 млн людей. І отримаємо вже $3508 на душу населення. Або, на 13% більше.

Тобто, динаміка зросту економіки на людину пришвидшилась у 4 рази. 3% зросту реального ВВП перетворюються на 13% зросту ВВП на душу населення)
Страшно подумати, яка шалена динаміка зросту буде в 2019 році, коли до влади прийшла нова команда

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх