EN|RU|UK
Блоги Віктор Глеба
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2534  0

«Слуги народу» вже визначили керівника ДАБІ

Договірні стосунки та риночні механізми в державній службі набули загрозливих масштабів.

Псевдоконкурс на першого заступника Голови ДАБІ  проведений в незаконний спосіб, але НАБУ, ГПУ, ДБР та НАЗК мовчать. Не дивно – Офіс Президента "рулить" і Голова профільного комітету ВРУ керує вже корупційними потоками ДАБІ, поставивши людину Гройсмана, Олену Костенко, на схеми «відкатів». Швейцарія, кажете? Ні, в нас Оман. Всі оманюють всіх!

Прикро, що ЗЕкоманда пише свої відео на фоні тотального розкрадання державного майна і землі, а тих, хто розкрадає – ставлять керувати галузями, в яких вони зовсім не смислять, за відсутності освіти, досвіду, практичних навичок управління.

Лише причетність до корупційних схем дає можливість людині «виграти» конкурс і керувати потоками.

Зокрема, видавництво «веселка» у вигляді ДАБІ друкує дозволи і декларації на будівництво і сама себе перевіряє вже 7 років, але ніхто не хоче навіть прочитати, що писала група експертів галузі містобудування на 40 сторінках – всім потрібні гроші, а не механізми. Кабмін так і не розглянув наші пропозиції…

Прикро, що Президент, ставши гарантом Конституції, не гарантує її дотримання та не бачить чи не хоче бачити, що робить його оточення.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2906283502768255&id=100001599006731


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх