EN|RU|UK
Блоги Юрій Ноєвий
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  580  0

Жодних змін у трудове законодавство!

23 квітня 2013 р. Партія регіонів внесла до Верховної Ради проєкт Трудового кодексу навзамін Кодексу законів про працю. Його мета була зменшити об'єм трудових прав працівників та профспілок. Тоді казали, що ініціатива вийшла з надр Федерації роботодавців на чолі з олігархом Фірташем.

З того часу питання змін трудового законодавства є скандальним та обурливим з огляду на те, що трудова міграція не знижувалася, а уряд та ліберальні політики вимагали урізати трудові права.

Після приходу до влади Порошенка ліберальний підхід нової більшості у парламенті на чолі з ним до цього питання не змінився. Попри декларовану критику діяльності Партії регіонів, порошенківці продовжили їхню спробу задушити право на працю та його гарантії. 

5 листопада 2015 р. коаліція БПП та Народного фронту проголосували регіонівський проект ТК у першому читанні.

У квітні 2017 р. почалася всеукраїнська кампанія проти трудового кодексу. Тоді окремо і разом виступали за збереження чинного Кодексу про працю націоналісти, профспілки, громадські організації. Ряд місцевих рад ухвалив звернення до Верховної Ради припинити спроби протягнути Трудовий кодекс.

Ніхто весною 2019 р. не міг подумати, що після хвилі протестів 2017 р. ще будуть політики, які продовжать справу Партії регіонів, Блоку Порошенка, Народного фронту і їх олігархічних замовників. 

Всі аргументи за Трудовий кодекс від чинної влади зводяться до того, що старий КЗпП ухвалили ще в часи совка та що він посприяє роботі бізнесу. А філософія їхнього погляду, як її проголошує ліберальна "релігія", - вільний ринок, де бізнес священна корова,  а працівники - не важливі замінні додатки, є самоцінність. Про те, що у КЗпП внесли сотню поправок вони промовчали. Як і не сказали про те, що для розвитку бізнесу трудова міграція заважає, як і олігархічна монополізація.

Слідуючи такому світогляду, Голова комітету ВР з соціальної політики прямо заявила восени 2019 р., що найманих працівників можна подискримінувати. А ліквідація максимального обмеження трудового дня - дозволить більше заробляти. А також необхідне полегшення звільнення вагітних та матерів. Все це викликало як шквал обурення, так і насмішки. Подібне говорить і Мілованов.

Верховна Рада вже у 2020 р. включила до порядку денного чотири законопроекти Трудового кодексу - 2410, 2410-1, 2708, 2708-1.

Загальний підхід всіх законопроектів - демонтаж чинної системи гарантій трудових прав та прав профспілок: послаблення санкцій за порушення трудових прав, спрощення звільнення працівників аж до суб'єктивного рішення власника, визначення умов праці не за законом, як є зараз, а в договірному порядку або й просто актом роботодавця, упередження щодо матерів, вагітних, молоді, введення короткострокових договорів тощо.

Руйнування системи гарантій прав працівників також посилюється законопроектом 2681, поданого групою депутатів на чолі зі згаданим нардепом Третьяковою. Згідно якого профспілки по суті втрачають свої гарантії на представництво інтересів працівників та свої гарантії ведення своєї діяльності.

Знову таки вона є на чолі народних депутатів, які подали законопроект 2584, який розширює підстави для звільнення. Основна і просто кричуща норма - це втрата довіри роботодавця як причина для звільнення.

Як бачимо, за пів року роботи нової Верховної Ради подано шість законопроектів, які спрямовані убивство трудових прав і їх гарантій.

Нікому не треба пояснювати, що у разі їх ухвалення трудова міграція збільшиться. Адже в ЄС високий рівень захисту трудових прав. Ба більше, хоч це буде і сумно, і смішно водночас: рівень прав буде більший в РФ та на окупованих територіях!

Давно не таємниця, що трудова міграція вже спричинила проблеми в економіці і однією з причин спаду промислового виробництва. Адже значна частина індустріальних працівників на заробітках в ЄС.

Поки що існує чинний Кодекс законів про працю. І його треба виконувати замість того, щоб, як міністр Милованов, констатувати, що його не виконують і тому треба замінити. Адже від порушень страждають сім'ї працівників. А працівників у нас чотирнадцять мільйонів!

Знищення чинного Кодексу законів про працю доб'є крихти соціального балансу між бізнесом та найманою працею. Якщо хтось із бізнесу думає, що більше заробить, легко звільняючи людей, то глибоко помиляється. Або не буде з ким працювати, або наявні люди будуть з часом вдаватися до свідомого негативу у нестерпних умовах праці.

Залиште у спокої трудові права!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх