EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  8686  10

Хто в цій країні влада

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) поглинула чергову порцію благих намірів чергової влади. Аномальна живучість цього організму вражає. Він змінює обличчя, мімікрує під будь-які обставини, але не втрачає при цьому своєї суті та принципів функціонування. Як і раніше, галуззю керує група «смотрящих», батьки-засновники здирницьких корупційних схем Сергієнко, Воробйов та ін. повертаються до Інспекції, якою керує аватар, і вплинути на цей стан речей, схоже, неможливо. 

Дійшло до того, що Прем'єр Гончарук пообіцяв ліквідувати Державну архітектурно-будівельну інспекцію у разі виявлення в структурі будь-яких схем. Але у цій обмовці полягає нюанс, який не дозволяє мені повірити словам Прем‘єра. Адже ДАБІ - це і є схема. Вона спеціально була створена як схема для управління мільярними потоками «чорних» грошей, отриманих від забудовників, і Прем‘єр мав би про це знати. 

Дуже цікаво та повчально спостерігати, як держава здає назад під натиском  ідеально організованого злочинного угрупування “$5/м²”. Адже, наскільки мені відомо, відставка міністра розвитку громад та територій Альони Бабак, у номінальному підпорядкуванні якої перебувала Інспекція, також напряму пов’язана з ситуацією в ДАБІ. 

Масштаби проблеми дуже яскраво продемонструвала нарада Прем’єра з забудовниками та керівництвом ДАБІ 17 січня. Люди вставали і прямо вимагали від Прем’єра прибрати з системи Сергієнка та Воробйова. Зіц-керівниця ДАБІ Олена Костенко мало не плакала, марно намагаючись пояснити, що саме примусило її повернути до інспекції людей, які стали символами корупції в будівництві, і як це збігається з меседжем влади щодо очищення та нових облич. 

“Схематозів" у ДАБІ не буде”, - сказав Гончарук, доручивши пані Костенко невідкладно позбутися цих людей, і тепер на вагах - репутація Прем’єра проти згаданих “схематозів”. 

Цікаво, чи виконає Костенко доручення Прем‘єра. За даними моїх джерел в Інспекції,  сьогодні Сергієнко був в ДАБІ. І єдине питання, яке виникає в світлі цього факту - з якою метою: щоб звільнитися або щоб “порішати”. Думаю, протягом кількох наступних днів стане зрозуміло, хто в цій країні влада. 

Я продовжую уважно стежити за ситуацією, мені відомий кожен крок фігурантів, тому, як кажуть, не перемикайтесь.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх