EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1298  4

Новий рівень лояльності до порушників кордону від посадовців СБУ та МВС

СБУ не лише офіційно дозволило відповідним артистам (Башаров М.А. та ін.) участь у гастрольних заходах в Україні, але й окремо звернулося до ГУ НП в Запорізькій області з вимогою "посилити охорону громадського порядку" під час виступу цих російських артистів у Запоріжжі 19 січня 2020 р. Бо у Запоріжжі, виявляється, досі діють, чомусь не знешкоджені ізбушкою, особливо небезпечні "активісти націонал-патріотичних громадських структур" яким чомусь не до вподоби "збройна анексія АР Крим". І тому ГУ НП має вжити відповідних заходів.

Загалом термін "націонал-патріотичні" як новий та креативний, варто запам`ятати, скоріш за усе в майбутньому в кримінальних провадженнях буде масово використосуватися саме він. Додам, що Башаров М.А. не просто катався з 2014 р. в Ялту на концертні халтурки, він був активним учасником ялтинського фестивалю "Євразійський міст" 2019 р. як пропагандистського заходу держави-агресора на окупованій території. Тому кваліфікація його дій в Криму, за умов належної роботи українських правоохоронців, була б значно істотнішою, ніж просто заборона на в'їзд в Україну.

Цікаво, послуга дозволу на гастролі від ізбушки з самого початку охоплювала написання вимог на місця про допомогу гастролерам, чи це була додаткова опція на пару десятків тисяч російських рублів? Факти про це від "Цензору" у посиланні в першому коментарі.

Додам, що як повідомляють ще недобиті "націонал-патріотичні" сили Запоріжжя, періодичний завоз російських гастролерів у місто здійснюється бізнес-структурами, пов'язаними із паном Геннадієм Григоровичем Мусіним ("Билетный сервис musin.zp.ua"). Вказують й на звязки цього процесу з інформаційною структурою "МВ"-холдинг, розташованою у Мелітополі. Зокрема таке було у 2017 році, щодо виступу пана Бабкіна, й тоді жодних наслідків для будь-якого з тих, хто дозволив порушнику санкційного режиму гастролювати в Україні, також не настало. Додам, що згідно джерел радіо "Куреш" (станом на 15.17 19 грудня) пана Башарова М.А. все ж не пустять в Україну, подивимося як вого буде. Й "націонал-патрітиочні" Запоріжжя також на це подивяться, сподіваюся.

Хотів би відзначити оперативну протидію Державною прикордонною службою України спробам потрапляння в Україну з боку російських артистів, які активно сприяли зміцненню окупаційного режиму в Криму. Та які при цьому, за прямого сприяння СБУ, мали провести сьогодні концерт у Запоріжжі. Цитуючи прикордонників (посилання у першому коментарі): "як встановили співробітники Держприкордонслужби, громадянин Росії незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму. Прикордонники відмовили йому у перетині кордону, а також довели рішення про заборону в’їзду на територію нашої держави і проставили відмітку в паспортному документі. Ще троє росіян не змогли пояснити доцільності та мети свого перебування в Україні." Як я вже писав сьогодні, це далеко не перший випадок, коли саме у Запоріжжі такі концерти "кримських гастролерів" проводилися, зокрема й у 2017 році.

Звісно, було б дуже добре не просто припинити назавжди цю сумну практику заносів в ізбушку частини виторгу одним запорізько-мелітопольским ділком, але й притягти винних до відповідальності. Й не лише стосовно запорізьких конферансьє, але й їх друзів у високих кабінетах СБУ.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх