EN|RU|UK
Блоги Світлана Котляревська
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1448  0

Нова державна служба: зрада чи перемога?

Перезавантаження влади триває. Я продовжую розповідати про вакансії топ-посад держслужби. Адже на часі не просто зміна персон в управлінських кріслах, а зміна культури державної служби та пошук людей нової якості. І, можливо, ви відчуваєте, що саме ваші знання, вміння та компетенції змінять країну на краще.

Тож, по-перше, на нашому порталі career.gov.ua є багато нових можливостей. Стартував конкурс на Голову Державної служби морського і річкового транспорту. Наша країна - “морська держава” з надзвичайно потужним природно-географічним потенціалом. Проте події останніх років доводять її до стану “країни біля моря”. Галузь вимагає кардинальних змін. Державна служба повинна відповідати за розвиток морського та річкового транспорту, сприяти торгівельному мореплавству, слідкувати за безпекою. Щоб ця робота відбувалась на практиці, а кожен громадянин міг відчути результати, уряд шукає ефективного керівника. З описом вакансії та вимогами до кандидата можна ознайомитись за посиланням. Дедлайн подачі документів - 21 січня 2020 року.

Ще одна важлива вакансія - посада заступника Голови Державної служби з безпеки на транспорті. Основні напрями роботи служби - це видача дозволів на міжнародні автомобільні перевезення, атестація автостанцій, контроль суб'єктів господарювання (контроль ліцензійних умов), внутрішні пасажирські перевезення (влаштування конкурсів з перевезення пасажирів). Наприклад, якість маршрутних таксі та автобусів, -  це сфера контролю служби. Головним завданням майбутнього керівника стане реалізація безпекових стандартів відповідно до норм Європейського Союзу. Вимоги до кандидата розміщені за посиланням. Дедлайн подачі документів - 20 січня 2020.

Також триває конкурс на першого заступника Голови Державного агентства резерву. Організація забезпечує формування, розміщення та зберігання запасів державного матеріального резерву країни. На складах перебуває 70 найменувань стратегічного резерву (продовольство, нафтопродукти, промислові товари, сировина) та 3800 найменувань мобілізаційного резерву. Детальніше ознайомитися з вакансією можна за посиланням. Кінцевий термін подачі документів -  20 січня 2020. 

По-друге, протягом грудня та січня до державної служби долучилися нові управлінці. Саме вони - найкраще підтвердження, що зрада відміняється. Хто вони? Кирило Хом’яков - професіонал, який залишив керівну посаду в одній з найбільших фінтех компанії в світі, щоб повернутися в Україну та працювати на державній службі. За його словами, саме зміни в країні, “магічний трикутник” ефективної співпраці між президентом, парламентом та урядом, надали впевненості, що це найкращий момент для реальних змін. Завдяки своєму міжнародному досвіду втілення складних проектів, що потребують залучення багатьох стейкхолдерів, сучасним знанням найкращих управлінських практик та особистим якостям Кирило переміг одразу в трьох конкурсах на топ-посади держслужби. Він обрав відомство, що найбільше відповідає його знанням та досвіду з реалізаціі ключових для країни проектів, потребує змін в стратегічному плануванні та менеджменті, -  Державне агентство інфраструктурних проектів Міністерства інфраструктури України.

Ще один переможець на посаду державної служби категорії “А” -  Андрій Заблоцький. Досвідчений юрист та управлінець. Він переможець конкурсу на посаду голови Державного агентства лісових ресурсів України. Довгий час займався проблемою ефективного управління лісовими ресурсами України. Поєднання двох вищих освіт (економічна й юридична) та практичний досвід роботи в провідних юридичних компаніях України дозволили йому перемогти в конкурсі. Тепер перед Андрієм, як і перед іншими новими топ-держслужбовцями справді складні завдання. Треба вирішувати численні проблеми, показувати результат та відновлювати довіру суспільства як до галузі, так і до державної служби в цілому.

Крім нових людей, які тільки розпочинають працювати на держслужбі, важливо говорити і про тих професіоналів, що вже трансформують країну та лупають скелю реформ рік і більше. Наприклад, Фарід Сафаров - дипломат, фахівець з міжнародного права і міжнародної економіки. Свою професійну діяльність почав в бізнесі, а саме в ІТ сфері. Займався створенням ІТ продуктів. Був співзасновником та головним операційним директором компанії Moresise Financial Solutions, що спеціалізується на онлайн-платежах та розробці мобільного фінансового додатку. Бажання змінювати країну, розуміння, що треба подолати численні  перепони у взаємодії бізнесу і державного сектору, стали основними причинами, чому Фарід вирішив йти у державний сектор. Зараз Фарід Сафаров - генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури Міністерства інфраструктури України. Його ключове завдання - впроваджувати цифрові технології для спрощення і поліпшення комфорту та якості життя українців. 

Сподіваюсь, що наші історії про нових державних службовців мотивуватимуть вас долучитися до державної служби. Адже країна чекає людей нової якості, орієнтованих на результат. І якщо ви зараз читаєте цей блог, то, можливо - це саме ви.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх