EN|RU|UK
Блоги Ольга Йосипчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  134  0

Карпати -наше все!

Без кисню людина може прожити не більше 4 хвилин! Та це розуміють не всі, а особливо ті, хто зробив великий бізнес на краденому лісі, їх ще називають лісокрадами. Повені, зсуви грунтів,обміління рік, зникнення унікальних видів флори і фауни, хвороби, радіація і це не повний перелік того, до чого приводить тотальне нищення лісів. Добре, що уряд нарешті взявся наводити порядок, адже так далі просто тривати не може. Основними легенями українців є величні Карпати, які безжально знищуються під видом санітарних  і планових чисток лісу.

Сьогодні Прем`єр- міністр України Олексій Гончарук, заявив,що кінець епохи нещівного винищення лісу настав і навіть звільнив керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства у відповідь на численні випадки незаконної вирубки лісів у регіоні.

Як нам заживити рани лісу і як зупитити тотальну вирубку?

На мій погляд є декілька дієвих методів про які детально розкаже наша маленька дорожня карта. МИ -НЕО Лідери  пропонуємо уряду вивчити нашу  програму, разом вдосконалити і протестувати в Закарпатті. Певні, що результати будуть вражаючі. Ми пропонуємо дійсно стратегічне рішення! Чому? 

По-перше, -ми залучаємо кожного українця до вирішення цієї проблеми, адже онлайн карта дозволить кожному контролювати незаконну вирубку лісу  і оперативно повідомляти про злочини. Дрони і гвинтокрили, які на перспективу можуть патролювати з повітря участки лісу і заповідники, разом з даними спутника зможуть унеможливити тотальне і маштабне нищення лісу, адже інформація буде автоматично оприлюднюватися і передаватися у відповідні органи.

По -друге, система реєстрації автомобілів і надання їм жетонів, як у американських таксі має вирішити проблему “сірих” машин з лісом. Такі лісовози мають бути автоматично конфісковані на дорозі.

По-третє, фінансова підтримка міжнародних донорів, та уряду, а також гранти мають стимулювати перепрофілювання деревообробних підприємств, та забеспечити їм нові ринки збуту продукції, а впроваджені стартапи, які будуть заощаджувати, або використовувати відходи, допоможуть збільшити прибутки, та дбати про довкілля.

Таким чином у нас є усі шанси викорінити тотальну вирубку лісів і забеспечити повністю прозорий механізм для офіційний санітарних лісозаготівель, вберегти ліс та кисень, та економічно наростити економіку.

ГО НЕО Лідери.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх